Arama sonuçları: *

1. K

Öneri 40000 TL civarında oyuncu laptop önerisi

Anlayabiliyorum hocam peki bu cihaz dışında başka önerebileceğiniz cihazlar mevcut mu bu cihaz kafama yattı ayrıca onu da belirteyim birde bu cihazda asıl beğenilen şey nedir
  2. K

Peki sizce dell gaming g16 için ne diyorsunuz o 4060 ve ekranı falan gayet güzel geldi bana
  3. K

Arkadaşlar merhabalar 40000 TL civarında maksimum 45000 TL olacak şekilde bir oyuncu laptopu almak istiyorum. Kaliteli bir laptop olmasını istiyorum. Aklımda iki cihaz var. 1. Dell Gaming G16 7630 RTX 4060 olan versiyonu 2. Asus Rog Strix G16 2023 G614JU RTX4050 olan versiyonu Önerilerinizi...
  4. K

Asus ROG G18 Laptopumun biosunda tpm açma

Merhabalar Başlıkta da belirttiğim gibi Asus ROG g18 laptopun biosunda tpm yazısını bulmadım. Valorant ve daha bir çok oyunu da açamıyorum. Hızlı dönüş sağlarsanız çok sevinirim.
  5. K

Vergi iadeli alışveriş hakkında yardım

Zaten ona göre bir tablet satın almıştım onun için bir problem yok arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim
  6. K

Emin misiniz?
  7. K

Merhabalar, konum da iki adet sorum olacak ilki şu ben tablet alacağım fakat hat babamın üzerinde ve vergi indiriminden yararlanmak istiyorum bunun için indirimde yakalayıp tabletlerden almak istiyorum ve bu indirimden hat üzerimde olmadığı için hemen yararlanamıyorum sorum tam da burada şimdi...
  8. K

Çözüldü✓ Peşin Fiyatına 12 Taksitli laptop

Teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı olduğunuz için. Herkese iyi geceler diliyorum...
  9. K

Yardım Excalibur laptopumda anakartın değiştiğini nereden anlayabilirim?

Farklı neyleri kontrol etmeliyim tek kafam orada kalmıştı kalan herşeyi laptopu açıp kontrol ettim herhangi bir problem yoktu Birde bu quanta yazısını eski haline yani Excalibur yazısına nasıl çevirebilirim
  10. K

Yardım Excalibur laptopumda anakartın değiştiğini nereden anlayabilirim?

Merhabalar bilgisayarımın ekran kartı değişimi için tanınan bir servise gönderdim bilgisayarımın açılış yazısı excalibur yazılıydı fakat şuan quadro yazısı ile açılıyor bu anakartın değiştirildiği anlamına mı gelir ya da değiştiyse değiştiğini nasıl anlayabilirim
  11. K

Herkese teşekkürler, peki 9 taksit bulabilir miyiz bakabilen araştırabilen ya da bilgi sahibi olan varsa elimde yüksek limitli bir tek paraf kart var ama
  12. K

27k paralara kadar olabilecek şekilde laptoplar olabilir fakat tek isteğim paraf karta peşin fiyatına 12 taksit olayı mevcut mu var mı herhangi bir sitede yardımcı olursanız sevinirim
  13. K

Yardım Laptop'um masadan düştü ekran kartımı okumuyor.

Zaten hiç bir kişinin hakkına girmeyi asla istemiyorum özellikle satsam bile bunu belirteceğim. Bu güzel yorumun için yine çok teşekkür ederim.
  14. K

Cevabınız için gerçekten çok teşekkür ederim bir diğer sorum da şu olacak sizce bu bilgisayarı bu hali ile satabilir miyim ve satarsam ne kadar fiyata satabilirim
  15. K

Bu civarlarda bir ücret çıkarsa yaptırmam zaten neredeyse imkansız peki sizce bilgisayarımda intel uhd grafik olarak kullanılabildiği için satmam daha mantıklı mıdır ve satarsam yaklaşık ne kadara satabilirim. İ5 10300h 16 gb ram 3200 mhz 512 gb m2 ssd kioxia ve kalan hiçbir problemi yok
  16. K

Farkındayım işte tam da bunun için ne yapacağımı bilmiyorum ne kadar masraf olur olursa değer mi ne yapmam gerekebilir bu konular hakkında hiçbir fikrim yok
  17. K

Hocam servisine götürdüm, resmen kandırmaya çalıştılar beni:/ Gidip laptopu bıraktım ben casper yetkili teknik servisine yaklaşık 1 2 saat sonra bana dönüp format atacağız temiz kurulumdan sonra bakalım dediler ben de peki tamam denensin dedim. Yaklaşık 1 saat sonra bana dönüş yapıldı...
  18. K

Casper Excalibur G770 (İntel i5 10300h - GTX 1650) laptop'um yaklaşık 1 metreyi bile geçmeyecek şekilde olan bir masadan kayıp düştü. Düşme sonucunda bilgisayarı açtığımda herhangi bir problem yok gibi gözüküyordu taa ki dxdiag'ı açana kadar... GTX 1650 harici ekran kartımda (kod:43) hatası...
Top Bottom