Arama sonuçları: *

1. x_mustafa.49

S23 Ultra server kayıt'da hangi telefonun IMEI'ni vermeliyim?

Dostum hattını Türk Telekomun VoLTE ve VoWİ-Fİ desteği verdiği bir KVKlı yani yurtiçi bir cihaza takıp o cihaza Türk Telekom uygulamasını indirip o cihaz üzerinden ayarları açabilirsin çözümü bu ben bir önceki cihazımda böyle yapmıştım. 1714120800 Hocam 5G için uyumlu cihaz ve sim kart...
  2. x_mustafa.49

S23 Ultra server kayıt'da hangi telefonun IMEI'ni vermeliyim?

Dostum tuşlu bir telefonun imeisini bile atabilirsin o imei numarası sadece bir koddan oluşuyor. Sıkıntı yaşayabileceğin tek şey Türk Telekom hattın varsa VoLTE ve VoWİ-Fİ açamazsın o kadar onunda bir çözümü var aslında.
  3. x_mustafa.49

SOSYAL MEDYA ERİŞİM SORUNU

Şu anlık global bir sorun var galiba arkadaşlar çökme sorunu.
  4. x_mustafa.49

Hiçbir şey açılmadı bende çıkış yaptım bir daha giremedim reis 😄
  5. x_mustafa.49

Beyler an itibari ile Facebook, Messenger ve Instagrama erişim sorunu yaşayan var mı ?
  6. x_mustafa.49

👌 İŞTE Deepcool Yeni Kasası Geldi 👌

Şansa bak ben CH510 alınca bu kasa stokta yoktu şimdi stoğu gelmiş 🥲 bu arada CH510 bundan daha pahalı acaba içinde PSU olduğu için mi ?
  7. x_mustafa.49

ARKADAŞLAR 4080 SÜPER ÇOK UCUZ INANILMAZ 🎉🎉(❗️)(ironi)

FİTİL FİTİL GELSİN HEMDE HAKKIMIZIN ZERRE-İ MİSKALİ HELAL DEĞİLDİR BU SÖMÜRGECİLERE.
  8. x_mustafa.49

Yardım 2K Monitör Önerisi ?

Dostum eğer bütçen yeterse kesinlikle bu monitörü sana tavsiye ederim monitörü bizzat kendimde severek kullanıyorum...
  9. x_mustafa.49

Bu monitörün fiyatı 40.000 ₺!

Anladım 👍
  10. x_mustafa.49

Bu monitörün fiyatı 40.000 ₺!

Dell IPS, Asus ROG OLED değil miydi ?
  11. x_mustafa.49

Yeni Topladığım Bilgisayar Herkese Nasip Olur İnşallah Bileşenler Nasıl?

Reis hayırlı olsun ROG olarak sistemi toplasaydın maliyeti daha yüksek olur muydu yoksa tuf ile aynı mı ?
  12. x_mustafa.49

İşletim Sistemini nasıl kuracağım?

https://www.saglamlisans.com/urun/windows-10-pro-retail-key-satin-al/
  13. x_mustafa.49

Yardım XMP AÇINCA CİHAZ BOOT OLMUYOR!!!

anladım bro bende de şuan sorun devam etmekte manuel olarak 5800 MHz de kullanıyorum ve en güncel BIOS sürümüne sahibim. Bazıları işlemciden dolayı diyor ama benim işlemcim K serisi ve 13. nesil bir işlemci.
  14. x_mustafa.49

AMD sistemlerde işlemci MHz sorunu olmuyor diye duymuştum ddr5 expo ve ya xmp açınca sizde de sorun oluyorsa başka bir durum var demektir. senin anakart kaç MHz ye kadar destek veriyor ?
  15. x_mustafa.49

senin işlemci ne bro ?
  16. x_mustafa.49

Selamün aleyküm dostlar. Benim PC de intel i5-13600KF işlemci var. Asus ROG Strix B760-G Gaming wi-fi anakarta sahibim ve RAM olarakta GSKILL Trident Z5 RGB (16X2) 32 GB 6000 MHz CL 30 ddr5 var. BIOS menüsünde XMP profil açtıktan sonra F10+ENTER yapıp yeniden başlatmak istediğimde cihaz boot...
  17. x_mustafa.49

İşletim Sistemini nasıl kuracağım?

dostum retail key al eğer oem key alırsan anakarta entegre olur yani ilerde anakart ve ya ssd değişimi yaparsan bu keyi bir daha kullanamazsın.
  18. x_mustafa.49

YENİ BİLGİSAYARIMDA EFSANE DÜŞÜK FPS

Dostum son paragrafında kimleri kastettin ?
  19. x_mustafa.49

🔴ASUS Kablosuz Ekran Kartı Üretti

Reis ATX 3.0 PSU alıp ROG Strix ekran kartlı sistem dizenler şuan nasıl hissediyor çok merak ediyorum :D
  20. x_mustafa.49

YENİ BİLGİSAYARIMDA EFSANE DÜŞÜK FPS

Yahu cahil insan Intel tarafında Z serisi cipset nasıl pahalı ise AMD tarafında da X serisi anakartlar bir o kadar pahalı hatta X serisi anakartların Z serisi anakartların fiyatlarını geçtiğini bile gördüm ben orta ve üst sınıf anakartlarda iki tarafta da b serisi cipsetli anakartlar var şuan...
Top Bottom