Arama sonuçları: *

1. Gaffstrap Rynx

Yeni ekran kartı önerisi

Sistemim Ryzen 3 3100, Msi b450-m Pro m2-max, 16gb 3200mhz , 500gb m2, 2k monitör gibi güncel parçalardan oluşan sistemim var. Hali hazırda rx 560 kullanıyorum ve bunu artık yükseltmek istiyorum, Amazon JP üzerinden alacağım kartı. Ryzen 3 3100 ile darboğaz yapmayacak ya da en az yapacak bir...
  2. Gaffstrap Rynx

Ekranda garip şekiller

Merhaba arkadaşlar şu son zamanlarda bu tarz problemlerim olmaya başladı. Bu problem sadece tarayıcı kullanırken oluyor, oyun oynarken veya program içindeyken sorun yok ancak tarayici üstünden en ufak işlem yaptığımda genelde video izlerken ekran takılıyor tuhaf şekiller çıkıyor sonra res atıyor...
  3. Gaffstrap Rynx

Anakart ve İşlemci hakkında yorum

Gençler selamlar, Dün incehesap cuma indiriminden b450m pro m2 max aldım. Aslında plansız bir şekilde aldım çünkü b450m s2h alacaktım ancak dün indirimde görünce fiyatı 650 700 TL bandında olan bir anakart olduğu için aldım. Sizce iyi mi yaptım kötü mü yaptım ? Bu anakartta bilinen bir kronik...
  4. Gaffstrap Rynx

İşlemci karşılaştırması

Ryzen 5 1600AF mi yoksa ryzen 3 3300x mi sizce ? Ryzen 3300x şuan 1000tl civarına rahat bulunuyor ancak ryzen 5 1600 800tl den ucuza yok. Ben ryzen 3 3300x in 850 900 bandına düşeceğini düşünüyorum 1600 ü almak yerine 3300x i almak mantıklı mı sizce yoksa 1600 ü mü almalıyım.
  5. Gaffstrap Rynx

Anakart ve islemci önerisi

Selam gençler. Elimdeki sistemi am4 sisteme çeviriyorum. Anakart ram islemci gerekliydi rami aliexpress den çok uygun fiyata temin ettim. Geriye anakart ve islemci kaldı bütçe 1200-1300tl arası. Bu bütçeye En uygun en performansli am4 islemci ve anakart önerir misiniz
  6. Gaffstrap Rynx

Yardım Rx 560 Furmark sonuçları

Gençler selamlar, Biostar rx 560 1024shader ürününü kullanıyorum 1.5 yıldır. şu son zamanlarda özellikle oyun oynarken görüntünün kitlenmesi,ekranın bir anda rengaren renge düşüp pc nin kendini reslemesi problemleri yaşıyorum. Genelde bu problemler oyun oynarken veya film izlerken oluyor. Az...
  7. Gaffstrap Rynx

Ryzen 3 3300x öneri

Gençler selamlar, Ryzen 3 3300x alacağım çıktığı zaman ve dolar biraz da düştüğü zaman. Bu işlemciyle beraber gidecek Anakart önerir misiniz. MHZ desteği minimum 3200 olsun. Şuan ki kurla bütçe 700 ü geçmesin
  8. Gaffstrap Rynx

Sorunu çözemiyorum lütfen yardım !

Gençler son bir kaç aydır bu problemden dolayı illallah çektim artık. Genellikle bir oyunu oynarken ya da bir şey izlerken bir anda ekran tek renge düşüyor. bu siyah-yeşil-kırmızı artık hangisi olursa bu renklere düşüyor ve hoparlör den takılma sesi geliyor sonra pc kendini resliyor düzeliyor...
  9. Gaffstrap Rynx

1.5K bütçe ile 0 parça önerisi

Gençler selamlar, 1500tl bütçe ile 0 olmak şartıyla(ANAKART-İŞLEMCİ-RAM) Arıyorum. Bu 3 parça haricinde elimde aslında tüm parçalar mevcut bazıları şunlar. Rx 560,600w psu,120gb ssd, 500gb hdd, full tower kasa gibi tüm parçalar elimde mevcut. Sadece Anakart-İşlemci-Ram. Bu 3 parça gerekli bana...
  10. Gaffstrap Rynx

İ5-3570 ve diğerleri

Gençler selamlar, Benim şuan elimde Ekran kartı olarak RX560 mevcut, 550W Psu, 8gb 1600mhz de ram mevcut. Bunlara ek olarak Aliexpress den bu fotoğraftaki bileşenleri almayı dünüşüyorum. Ortalama 600tl bir bütçem var,bu listedeki ürünleri mi almam mantıklı yoksa daha farklı ve daha iyi öneriniz...
Top Bottom