Arama sonuçları: *

1. S

Bu monitör sizce nasıl?

Ne gibi önlem alabilirim, nasıl önüne geçebilirim? Benim yapabileceğim bisey var mı bu durumda?
  2. S

Bu monitör sizce nasıl?

Elektrikte dengesizlik derken hocam?
  3. S

Bu monitör sizce nasıl?

Beyler 4k ya aldım, yeni sipariş ettim fakat çok yorum yok. Kullanan eden var mı, beni aydınlatacak var mı? Ghosting olur diyenler oldu biraz korktum, beni aydınlatırsanız sevinirim.
  4. S

Çözüldü✓ Siparişim ne kadar sürede gelir?

Hala sipariş hazırlanıyor yazıyor, pek erken gelmez gibi hissettiriyor.
  5. S

Çözüldü✓ Siparişim ne kadar sürede gelir?

Beyler hazır sistem aldım ama içinde bir kaç şey değiştirdim. Üzerine bir monitör ve klavye aldım. Itopya'dan aldım hepsini, tecrübe edinen var mı ne kadar sürede gelir dün sipariş verdim.
  6. S

Öneri Uygun fiyatli monitor önerisi

Yorumlarda ghosting yaşayan biri yok yada ben karşılaşmadım. SS IPS ekran ve 1ms, kolay kolay ghosting vereceğini düşünmüyorum. Umarım yanılıyorsundur yoksa bende üzüleceğim.
  7. S

Aldım artık hocam, neden sebebi nedir?
  8. S

https://www.itopya.com/gamebooster-gb-2419ff-238-180hz-1ms-freesync-g-sync-hdmi-dp-ss-ips-fhd-gaming-monitor_u23260 Yakalayabilirsen bu iyi diye düşünüyorum. Bende yeni bundan sipariş ettim.
  9. S

❌İndirim Bitti! AMD Ryzen 5 7600X 6.699TL incehesap

Bende yeni 7500f'li makina aldım, cevaplar için pusudayım.
  10. S

🔥İndirim Pusat XL Oyuncu Mousepad (80x30 CM) 149TL

Pusudayım, gece vardiyasındayım yarım saatte bir geziniyorum buralarda.
  11. S

🔥İndirim Pusat XL Oyuncu Mousepad (80x30 CM) 149TL

Kupon tükenmiş, başka fırsatlara artık
  12. S

50000tl sistem toplama

Rica ederim 🙂
  13. S

50000tl sistem toplama

Evet senin attığını da biliyorum, jahonun makinesinde 1tb ssd ve power supply beni çekmişti o yüzden onu attım. Senin tercihine kalmış.
  14. S

Öneri sizce 2k monitöre gerek var mı

2k monitör için 27 inç almak mantıklı. 24 inç ekranlar boyutları daha küçük olduğu için fhd görüntüler bile göze gayet güzel geliyor. 24 inç 2k ekran ile fhd ekran arasında görsel olarak seni tatmin edecek bir görüntü olacağını düşünmüyorum.
  15. S

50000tl sistem toplama

https://www.itopya.com/jahrein-boromiramd-ryzen-5-7500fgigabyte-geforce-rtx-4070-ti-windforce-oc-12gb32gb-ddr51tb-nvme-_h23678
  16. S

Çözüldü✓ 24 inç, ips, 170hz monitör önerisi

Nokta atışı, eyvallah. 1699129253 Bunun da sadece mağaza stoğu var. 😐 1699129367 Biraz fazla fiyat koymamışlar mı? Yoksa normal mi?
  17. S

Başka önerisi olan yok mu?
  18. S

Tamam teyit etmiş olduk.
  19. S

Sepete ekle seçeneği çıkmıyor bende, acaba bende mi sorun var?
  20. S

Bunu gördüm ama gidip almam gerekiyor şuan ona imkanım yok malesef, yoksa tam istediğim şekilde.
Top Bottom