Arama sonuçları: *

1. H

Detroit: Become Human 142tl alınır mı??

Arkadaşlar steam'de 30 küsür dolar epicte 142tl alayımmı ekran kartım 1050ti işlemcim i5 7400 ram 8gb?
  2. H

Aygıt Yöneticisi Diğer Aygıtlar güncelleştirilemiş sürücüler

Arkadaşlar aygıt yöneticisinde böyle şeyler var güncellenmemiş olara gözüküyor bunlar nedir ve nasıl güncellerim?
  3. H

Termal Macun önerisi

Macun alacağımda en iyi termal macun öneriniz nedir ben bunu duydum baya iyi diye de daha iyisi varsa bildiğiniz bekliyorum https://www.amazon.com.tr/Noctua-NT-H1-NT-H1-%C4%B1s%C4%B1-iletken-macun/dp/B002CQU14A
  4. H

İşlemci BenchMark Sonucum nasıl?

Son zamanlarda işlemci'de bir ölülük var test yaptım sonuç nasıl ben anlamıyorum da İşlemci aştta yazıyor 1704302784 @Mehmet Yılmaz
  5. H

Alt Tab sekmesinden program gizleme

Aga ben Microsoft PC Manager kurdum laptop'a bu taskbar özelliği vardı açtım ama alt tab menüsünde gözüküyor bu da can sıkıyor bunu alt tab menüsünden gizlemenin yolu varmı?
  6. H

Bilgisayarımda sorun mu var?

Aga benim laptopta uzun zamandır bir ölülük var. 16gb ram'im var dosya gezginini açarken bile yavaş açıyor valorant'ın açılması min 3 dakika sürüyor. minecraft'ta bile 20fps falan alıyor ekran kartım gtx 1050 işlemci i7 7400 aşırı anormal şekilde bir kasma son zamanlarda quickcpu denen bir...
  7. H

Afterburner izleme GPU 1 kullanımı yok

aga izleme bölümünde GPU 2 Kullanımı var ama GPU 1 kullanımı yok benim iki tane ekran kartım var GPU1= NVIDIA 1050 GPU2= İNTEL, @Mehmet Yılmaz
  8. H

Windows Update hatayla karşılaşıldı

Beyler Bunu Sebebi Nedir? Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070057) 1703959661 @Mehmet Yılmaz kral sen...
  9. H

Pubiza para gelmiyor (linkler.site)

aga benim cüzdanda 0.12 kuruş var 1 ay fln oldu gelmedi papara numarayı yazdım acaba hesabım onaylı değil diye mi gelmiyor?
  10. H

Elimdeki Kaynak Kodlarını Nasıl Çalıştırırım?

Dostlar elimde Doom 3 Kaynak kodları var (githubdan aldım) bunları nasıl çalıştırırım yani direkt oynamak için
  11. H

oyun dışında CPU ve GPU değerlerinini anlık olarak nasıl görürüm?

Beyler msı after burner falan varda bunlar sadece oyun için gösteriyor xbox un arayüzüde sıkıntılı çok kastırıyor başka bir bidliğiniz uygulama/program varmı?
  12. H

Warband bunduk'a yay mı arbalet mi vereyim?

Soru Başlıkta Yazıyor
  13. H

İşlemcim ÇOK yavaş, öldü mü?

Beyler bilgisayarım son 2 gündür dehşet yavaşladı warbandde mapteyken bile kasıyor önceden aşırı iyiydi acaba işlemcimmi öldü çünkü değerlerim bayaa düşmüş bunlar değerler teşekkür ederim şimdiden
  14. H

Play Store apk nerden indirilmeli?

beyler bu siteden indireceğim güvenlimi? https://m.apkpure.com/tr/google-play-store/com.android.vending yada varmı sizin bildiğiniz?
  15. H

Intel ekran için ses driver güncelleme

dfasfsafsadkjlfabfçömas adsjfnbaskhdbfads kn asdjkfsadkn fsanfbadshj fnasö
  16. H

Çözüldü✓ CrystalDiskMark Windows 10 varmı

Soru başlıktadır.
  17. H

ELAN TOUCHPAD DRİVER İNDİRME

Dostlar bu elan touchpad dırverı nasıl ındırecegım program bu format atınca gitti nasıl kurcam
  18. H

GTX 1050 FSR 3 DESTEKLİYORMU VE NASIL AKTİFLEŞTİRİLİR?

soru başlıktadır
  19. H

Discord standart profil rengi değişme

Dostlar hani bu discord'un standart fotoğrafı varya onun rengini nasıl değiştirceğim ÖRNEK --------
  20. H

Warband kime çalıştığını görme (paralı askerlik)

dostlar warband'de kime paralı asker olarak çalıştığımı nereden göreceğim unuttumda
Top Bottom