Arama sonuçları: *

• Users: Migi
  • Order by date
  1. Migi

🔥İndirim 499 TL Dark SP-214 Speaker 11W Rms Titreşimli LED 2+1 Multimedya Hoparlör

Ben de 215 modelini kullanıyorum ses kalitesi bence yeterli günlük kullanım için iyi diyebilirim. En azından monitör veya Bluetooth hoparlörümden iyi ses veriyor. Jack olayını deneyeceğim bende dip ses yok sadece hoparlör üzerinden tekerleği fulleyip bilgisayarda ses karıştırıcısından sesi çok...
  2. Migi

🔥İndirim Getir Yemek İndirim Kodu

Bu kampanya sana ve bulunduğun yerde özeldir diyor.
  3. Migi

🔥İndirim Dark SP-215 Total 11W Rms 2+1 Multimedya Işıklı Speaker 616,55 TL

Hayırlı olsun hocam ben de aldım bir tane. Konu sahibine teşekkürler buradan.
  4. Migi

🔥İndirim Dark SP-215 Total 11W Rms 2+1 Multimedya Işıklı Speaker 616,55 TL

Kullanan var mı arkadaşlar? Monitörümde hoparlör olmadığı için ihtiyacım var ama hiç araştırma yapmadım fiyat çok iyiymiş.
  5. Migi

🔥İndirim Turbo Duş Başlığı 5 Kademeli 79₺🔥Amazon

Hocam aile evinde su şiddetli akmıyor oraya da aldım ben bence işe yarar(kendi evime aldığım dün geldi gayet iyi).
  6. Migi

🔥İndirim Turbo Duş Başlığı 5 Kademeli 79₺🔥Amazon

Arkadaşlar ürün bugün elime ulaştı, önceki duş başlığı ile aynı miktarda su açmama rağmen tazyik süper fark etti gayet fp bir ürün. Plastik malzeme ağırlıklı olduğu için yere falan düşürürseniz zarar verme ihtimaliniz yüksek ancak gayet başarılı bu fiyata.
  7. Migi

RTX 4060 ti Freesync Premium

RTX 4060 ti Freesync Premium Destekliyor mu arkadaşlar monitörümde G sync yok diye biliyorum ekran kartımı yeni güncelledim önceki ekran kartım RX 570ti. İnternette birkaç habere baktığımda artık NVIDIA'nın da freesync desteklediği yazıyor ancak nasıl açarım bilemedim. Ayrıca sormak istediğim...
  8. Migi

Kulaklık Önerisi 2-3-4K

Soğutmalı model fikir olsun diye gönderiyorum gayet başarılı. Omen kulaklık
  9. Migi

🔥İndirim Tüm Modellere Uyumlu Motosiklet Brandası 120 TL

hocam bu kuponları nerden alabilirim
  10. Migi

🔥İndirim HepsiBurada Bilgisayar Ürünlerinde Sepette %5 İndirim

ekstra %5 indirim bitmiş çoğu üründe.
  11. Migi

HP Victus Gaming 16-S0063NT Ekran kartı kaç watt?

Konu sahibinin attığının işlemcisi daha iyi ama kasa kalitesi ve ısı olarak seninki daha iyi olabilir. 1700763322 16 modeli 120 15 modeli 75 watt diye biliyorum.
  12. Migi

BEYLER SSD DEN SSD VERİ NASIL AKTARIRIZ

temiz kurulum daha iyidir bı flasha oyun savelerini at hiç olmadı😀
  13. Migi

BEYLER SSD DEN SSD VERİ NASIL AKTARIRIZ

SSD USB dönüştürücü al bitane ssdyi usbden bağla bilgisayarla aparat ile sonra disk klonlama uygulamalarından biriyle diski kopyala yeni ssdye ardından o ssdnin montajını yap biostan Boot option 1 i yeni ssdye çevirmeyi unutma.
  14. Migi

hızlı şarj destekli powerbank önerisi

1000lik bakıyordum teşekkür ederim.
  15. Migi

NZXT H5 Elite için 12mm fan önerisi

Dediğiniz gibi ekran kartının altindaymış 120 mm fan. Kasanız beyaz mı siyah mi uyumlu olması için o renk bir fan önerelim.
  16. Migi

hızlı şarj destekli powerbank önerisi

500 600 TL arası bir şey önerme şansınız var mı?
  17. Migi

NZXT H5 Elite için 12mm fan önerisi

NZXT H5 Elitede arkada fan var diye biliyorum önde 2x140mm arkada 1x 120mm olması lazım.
  18. Migi

Ryzen 5 5600 için AMD ekran kartı

İşlemciniz stock olarak mi duruyor overclok yapılsa bu kadar dar boğaz olur mu gene de denediniz mi hiç?
  19. Migi

Ryzen 5 5600 için AMD ekran kartı

Öncelikle teşekkür ederim, 14 ten çok çıkacak bütçem yok zorlayarak 14 ü anca görürüm yarın güzel bir indirim gelir umarım.
Top Bottom