Arama sonuçları: *

1. Lynowser

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11 Mekanik Klavye 428TL

Paylaşım için teşekkürler, aldım bitane umarım iade edilmez. 9 gün içerisinde kargoya teslim edilmezse iade ediyorlar parayı.
  2. Lynowser

FC24 Seçenekler gözükmüyor

silmemek için son çare buraya geldim ama öyle yapmam gerekecek sanırım 1714308231 sildim yükledim ve bir şey değişmedi :(
  3. Lynowser

Yardım EA FC24 açılmıyor acil yardım

EA ne zaman isterse :D bende bir süredir bu sorunla karşı karşıyayım ve başka çözüm bulamadım. Şuanda da hiç oynayamıyorum çünkü oyuna girdiğimde ana menüdeki seçenekler gözükmüyor silip yükleyeceğim
  4. Lynowser

Yardım EA FC24 açılmıyor acil yardım

Ea üzerinden kütüphaneye gel oyunu 3 noktaya basıp repair et. büyük ihtimal her girişinde yapman gerekecek
  5. Lynowser

bir çok kez denedim işe yaramadı zaten başka bir sorunda bu, oyun dosyalarını doğrulamadan oyuna giriş yapamıyorum.
  6. Lynowser

Oyunu açtığımda normal bi şekilde başlat ekranı geliyor ve ekranı geçtiğimde önümdeki seçenekler şeffaf oluyor, menü kısmına geldiğimizde ise görselde de olduğu gibi seçenekler gözükmüyor ve kontrol edebiliyorum ama önüme seçenekler gelmiyor.
  7. Lynowser

EA FC 24 Kasma sorunu

İkisinde de hocam ama sinematikler daha çok kasıyor
  8. Lynowser

EA FC 24 Kasma sorunu

Merhaba, Epic aracılığıyla 2 3 gün önce Fc 24 aldım. Ayarlarımı yapmadan önce de ufak bi kasma vardı işin garibi varsayılan ayarlar 720p olarak ayarlıydı, 1080p alıp Fps kısıtlamasını kaldırdım 144Hz e ayarladım Dikey senkronizasyonu açtım Telli Saç kapalı Tüm ayarlar düşük Sistemim de şu...
  9. Lynowser

Çözüldü✓ İleriye yönelik psu önerisi

Teşekkürler 🙏
  10. Lynowser

Öneri 500GB Sata ssd önerisi

Şuanda sistemimde 500GB M2 var ve bu alan bana yetmiyor. Bende sata almaya yöneldim.. Kronik bir sıkıntısı olmayan F/P 500GB SATA SSD önerebilir misiniz?
  11. Lynowser

Çözüldü✓ İleriye yönelik psu önerisi

Sahip olduğum power supply 500W ve PowerBoost olduğu için pek güvenemiyorum akım koruması vs. yok ve olduğum yerde elektrik sıkıntılı. F/P 650W 80+ Psu önerebilir misiniz? Sistem: Ekran Kartı: Asus Radeon Rx 6500 Xt Dual 4GB İşlemci: Ryzen 5 5600 Anakart: Asus Prime B450M-K II
  12. Lynowser

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 ve Rx6500 için Psu önerisi

Teşekkürler 🙏
  13. Lynowser

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 ve Rx6500 için Psu önerisi

Sistemim de şuanda; Powerboost Bst-500e 500 wattlık psu bulunuyor ve pek sağlıklı olmadığını duydum. Sistem: Ekran Kartı: Asus Radeon Rx 6500 Xt Dual 4GB İşlemci: Ryzen 5 5600 Anakart: Asus Prime B450M-K II Bu sistem için uygun ve kaliteli Psu önerisi yapabilir misiniz?
  14. Lynowser

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 işlemciye 500W Psu Yeterli mi?

Anladım hocam teşekkürler değiştirmeye çalışacağım :)
  15. Lynowser

Hocam Linkini bende bulamadım. Bu kasa ile beraber gelmişti; https://www.itopya.com/power-boost-vk-p3301b-500w-mesh-panel-usb-30-mid-tower-kasa_u9753
  16. Lynowser

Teşekkürler önümüzdeki ay düşüneceğim. Sormak istediğim bir şey daha var, Bst-500e modelinde 80+ sertifikası bulunmuyor ve bu psu'nun çok sağlıklı olmadığını duydum bilginiz var mıdır hocam?
  17. Lynowser

Kasım indirimlerinden az çok faydalanarak Ryzen 5 5600 ve B450M-K II Aldım ve bütçem şuanda yok. Bunula beraber 500W PowerSupply sisteme yetersiz olabiliceği aklıma yeni geldi. Sistem: Güç kaynağı: PowerBoost BST-500E Ekran Kartı: Asus Radeon Rx 6500 Xt Dual 4GB İşlemci: Ryzen 5 5600 Anakart...
Top Bottom