Arama sonuçları: *

1. F

20K Monitör Dahil Sistem arıyorum

merhabalar 20K Monitör Dahil Sistem arıyorum önerileriniz nedir ?
  2. F

Yardım Çözünürlük Sıkıntısı

Merhabalar 1920x1080 monitör kullanmaktayım oyunlarda düşük çözünürlükte oyun açtığımda yanlar siyah kalıyor. (oyun tam ekranda) Doğal Çözünürlüğüm 1080 olmasına rağmen çözünürlük ayarlarından 4k getirebiliyiyorum. Nvidia Denetim masasından bir iki bişey denedim ama yapamadım yardım edebilecek...
  3. F

Oyunlarda Çözünürlük Sıkıntısı

Monitörüm 1080P olmasına rağmen çözünürlük ayarına girince 4k bile gözüküyor neyi elledimde böyle oldu anlayamadım oyunlarda çözünürlük değişince yanlar siyah oluyor oyun tam ekranda ama anlamadım neden nvidia denetim masasından en son bişeyler ellemiştim ama çözemedim yardım edeibilecek varmı ...
  4. F

Çözüldü✓ Ceramical Masa Üzerine Kasa Konulurmu

tamamdır teşekkürler koyacağım :)
  5. F

Çözüldü✓ Ceramical Masa Üzerine Kasa Konulurmu

Merhabalar başlıktada yazdığım gibi 120x60 ceramical masa satın aldım şuanda güzel bir sıkıntısını görmedim ama üzerine kasamı koymalımıyım tam karar veremedim sizce ne yapayım
  6. F

WİNDOWS KEYİM SİLİNİRMİ

Ss Atarmısınız
  7. F

WİNDOWS KEYİM SİLİNİRMİ

Win Keyin Oemmi Retailmi Olduğunu CMD'ye slmgr -dli yazarak öğrenebilirsiniz.
  8. F

windows 11 key alcam güvenilir siteler

etkinleştirdikten sonra oemmi retailmi olduğunu CMD'ye slmgr -dli yazarak öğrenebilirsiniz
  9. F

windows 11 key alcam güvenilir siteler

https://www.saglamlisans.com/urun/windows-11-pro-oem-lisans-key-satin-al/ buradan almıştım ben 2-3 ay oldu güvenilir
  10. F

Bilgisayar Masa Önerisi

beni biraz idare etsin yeter şuanlık , sizce hangisini almalıyım 2.attığınız daha sağlam gibi geldi
  11. F

Bilgisayar Masa Önerisi

Merhabalar 140x60 yada 120x60 Boyutlarında Masa Almayı Düşünüyorum, kasayı masanın üstüne koyucam kaliteli olsun sallanmasın yeter önerilerinizi bekliyorum
  12. F

Öneri Oyuncu Bilgisayarı İçin Masa Önerisi

Merhabalar 140x60 Boyutlarında Masa Almayı Düşünüyorum Biraz Baktımda PTT Sitesinde Bu Masayı Buldum Sizce alınır mı? ? https://www.pttavm.com/ceramical-calisma-masasi-bilgisayar-masasi-ofis-masasi-60x140-cm-sakremento-p-481398060?waw_keyword=Oyuncu%20Masası Alınmaz ise Bu fiyat aralıklarında...
  13. F

Çözüldü✓ ASUS PRİME A620M-K Anakartta Hangi İşlemcileri Kullanabilirim

Tamamdır Hocam Cevabınız İçin Teşekkürler
  14. F

Ryzen 7 7800X3D besleyebilir mi? bu anakart ?
  15. F

Merhabalar Başlıktada Yazdığı Gibi Hangi İşlemcileri Kullanabilirim ?
  16. F

Yardım Wraith Esports Destek

VGN VXE R1 Beyaz Modelini Sipariş Etmiştim 20 Gündür Kullanıyorum. sıkıntısını görmedim mükemmel bir mouse ama, Mousu tuttuğum parmaklarım ve elimi koyduğum yer renk değiştirdi nedense :/ temizlemeye çalışsamda bu lekeler asla çıkmıyor hergün giderek daha fazla renk değiştiriyor, Ürünüde Çok...
  17. F

Mouse Nasıl Temizlenmeli

whatsapp destek hattından görüştüm ve mousun renk değiştirmesi garanti kapsamı olmadığını söylüyor benim yapmadığım bir suçtan dolayı ne yapabilirim acaba ? 1708945091 bu arada mouse VGN XVE R1 Beyaz Modeli 20 Gündür Hiçbir Sıkıntısını görmedim Bu renk değiştirme olayı çok canımı sıktı
  18. F

Mouse Nasıl Temizlenmeli

göndereceğimde ne yaparlar acaba değişim fln yaparlarmı ? siyah renk ile değişim istesem
  19. F

Yardım 3000-4000 TL monitör onerisi

bu attığın 1ms(MPRT) yani 4,5ms gtg ile eşdeğer , MSI G244 1ms(gtg), G244F Kullanıyorum gayet güzel monitör alınır
Top Bottom