Arama sonuçları: *

• Users: Sercio33
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Sercio33

apex legends arkadas sekmesi sorun

arkadaslar apex legends steam üzerinden indirdim. Ancak arkadaslarla oynamak için oyun içinde arkadas sekmesine tıkladıgım an oyun donuyor ve oyun kapanıp masaüstüne geçiyorum. Sorun nedir acaba?
  2. Sercio33

İncehesap hazır sistem iade

Merhabalar. İncehesaptan aldıgım hazır sistem bilgisayarımda sürekli bir kasma oyunlarda kasma fps drop. masaüstü pencere açıp kapatınca kasma. youtube video izleme ekranını tam ekrana geçis yapınca bile kasma oluyor. ne yaptıysam çozemedim. iade talebi olusturudm. 09.05.2020 tairihli teslim...
  3. Sercio33

Performans ve oyun akıcılığı hissiyatı

Arkadaşlar merhaba. Yeni sistem topladım. Özellikleri: R5 2600 ASUS RX580 8 GB OC 256 Bit ekran kartı. XPG 3000 MHz 8 GB RAM. 256 GB M.2 SSD XPG. ASUS B450M Dragon anakart. Corsair Spec Delta kasa. 144 Hz 1ms FreeSync monitör. Sorunum şu. Oyunlarda FPS değerlerim gayet iyi ama akıcılık yok...
  4. Sercio33

Bios Asus b450m dragon

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayar açılınca siyah ekranda 5-6 saniye kalıyor sonra direk Windows ekranı geliyor. Bios ekranı yani anakaet modeli falan yazan ekran görünmüyor bunu nasıl halledebilirim...
  5. Sercio33

Erp ready yok

Arkadaşlar ana kart asus b450m dragon. Bilgisayar kapanınca anakart ve ekran kartında ışık var ve mouse klavye de aynı şekilde. Biostan Erp ready ile kapatılıyormus. Ama benim biosta bu yok. Başka çözümü var mı bunun.
  6. Sercio33

Oyunlarda kasma hissi

Merhaba. R5 2600 işlemci , rx580 8gb ekran kartı, 8gb ram ve 256 gb m2 ssd sistemimde mevcut. Ancak apex ve başka oyunlarda sank kasıyor gibi geliyor. Rahatsız ediyor beni. Radeon ayarlarından mı. Ondan ise en güncel Ayarlar nedir. Birde monitör 144 hz şunu farkettim sanki ekran yanıp sönüyor...
  7. Sercio33

PC ışık sönmeme

Arkadaşlar merhaba. Bugün yeni bilgisayarım geldi. Denemeler yapıyorum. Bilgisayarı kapatınca anakartın ışığı ve ekran kartı ışığı sönmüyor. Ayrıca mouse ve klavye ısıklarıda basınca yanıyor. Nasıl çozebılırım. Anakart modeli: Asus dragon b450-m ekran kartı: asus rx580 oc 8gb
  8. Sercio33

sıcaklık ölçüm programı

Arkadaşlar merhaba. Ben işlemci ekran kartı vs sıcaklık değerlerini görmek istiyorum. Nasıl görebilirim program veya başka bir şekilde.
  9. Sercio33

R5 2600 için soğutma

Ryzen 5 2600 işlemci için stok fan yeterli mi yoksa nasıl bir soğutucu lazım destek lütfen.
  10. Sercio33

İncehesap Kargoya verildi.

Arkadaşlar 29 nisanda hazır sistem siparişi verdiğim ince hesap kargoya bugün sistemi teslim etti. Bu süreçte bayram öncesine kadar gelmez diye düşünmüştüm ama baya erken gelecek gibi. İnşallah sorunsuz teslim alırım. Alınca ayrıca bilgilendirme yaparım.
  11. Sercio33

Hypnotic 2680 İnce hesap

Arkadaşlar bir sorum olacak. Son zamanlarda ince hesaptan hazır sistem alan var mı. Ben donanım Arşivinin hypnotic 2680 hazır sistemini sipariş verdim. 1 hafta oldu montaj aşaması diyor hala. Süreç çok mu uzuyor anlamadım gitti. Aldığı sistem erken gelen veya zamnında gelen varmı.
Top Bottom