Arama sonuçları: *

• Users: MrGmsoy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Yardım ea fc24 ara sahnelerde oyundan atıyor nasıl düzeltirim

ea fc 24ü oynayamıyorum oyun donuk duonuk ilerliyor şut çektikten sonra dışarı çıkınca oyun direk donuyor ve atıyor. nasıl düzeltebilirim?
  2. M

donanım arşivi discord sunucusuna katılmak istiyorum

donanım arşivi discord sunucusu katılım linki atabilir misiniz.
  3. M

Yardım ea fcyi nasıl sileceğim

oyunu indirmiştim. ea appi sildim sonra epice girdiğimde oyunu çalıştırmaya çalıştım sil gibi bir şey demişti tamam dedim silindi. şuan ea app yüklü ne yapmalıyım f
  4. M

ea fc 24 sorun yaşıyorum

oyunu epicten aldım ve indirdim ea app ile sorun yaşadığım için ea appi sildim şimdi epicte fc24 yüklü olarak gözüküyor. oyunu başlatmak istedim bir şey demişti tam hatırlamıyorum sil dedi sildim. ne yapabilirim?
  5. M

Yardım laptıp ekran kartım 95w ama 60w güç çekiyor ve ramim 1600mhz

yeni acer nitro 5 laptop aldım 12500h 8gb ram rtx 3050ti 512gb ssd var. cpuz indirdim bir baktım e kartım 60w güç çekiyor. ayrıyeten sanırım ramim de 1600mghzde çalışıyor nasıl düzeltebilirim?
  6. M

ucuza fifa 24 nerden bulunur

fifa 24ü ucuza nerden bulabilirim?
  7. M

Yardım Acer nitro 5e hangi Rami alabilirim

Acer Nitro 5 AN515-58-50LB Gaming Notebook aldım PCde 8gb ram var bir 8gb ram daha almak istiyorum önereceğiniz marka var mıdır?
  8. M

Öneri PC için gamepad önerisi

1000 TL bütçem var 2 tane FIFA ve bazı hikayeli oyunları oynamak için gamepad arıyorum kullanan ya da bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi. Bütçemi 1500e zorlayabilirim.
  9. M

acer nitro 5 an515-58-50lb Yavaş Açılıyor

i5 12500h rtx 3050ti 8gb ram 512ssd bu bilgisayarı aldım fiyatı 24kya denk geldi. bu pcyi kullanan var mı ya da buna yakın model bir acer pcyi. he bide hazır konu açmışken pc çok yavaş açılıyor normal şartlarda 5 6 snde açılır diye düşünüyorum fakat az önce açtığımda 15 20snleri buldu neden...
Top Bottom