Arama sonuçları: *

• Users: mdasdemir
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. mdasdemir

9. Nesil Xbox controller aldıktan sonra yapılacaklar

Ürünü aldık geldi Amazon germany den aldım .tecrübe eden varmıdır test için ne yapmak gerekiyor, garanti için nereye yazmak gerekiyor, gamepass veriyormu
  2. mdasdemir

Çözüldü✓ Kc3000 ASUS Prime B450M-K

ASUS Prime B450M-K anakart Kc3000 1 TB M2 WD green 500 GB M2 Merhaba bu anakartımda WD green vardı Kc3000 aldım ,bu anakartta iki M2 yi kullanmak istiyorum. En sağlıklı şekilde WD green için nasıl bı adaptörle bağlantı yapabilirim.
  3. mdasdemir

Çözüldü✓ Kc3000 M2 aldım ekran gelmiyor

Merhabalar, 500 GB lik hafızayi kc3000 1 TB ile güncellemek istedim. Kc3000 takılı olunca ekran gelmiyor. Öncekini takınca ekran geliyor sorun nedir
  4. mdasdemir

Yardım Korku oyunu - hikaye oyunları

Merhaba dostlar, buranın bana çok faydası oldu bir çok fayda ettim her konuda teşekkür ederim herkese öncelikle. Epic indirimleri bitmeden oyun almak için sezonu kapatmak ve keyif kısmına geçmek istiyorum artık . Gamepad ile oynayacağım korku oyunu ve harbi hikayeli oyun önerileri istiyorum...
  5. mdasdemir

155 TL rdr 2 mis gibi,şimdi sıra hangi oyun?

254 oyun fiyatı 26 Cyberpunk den gelen epic puan Nays 5 TL harcamadan kazı kazan 22 rdr aldığım için verilen epic puan 45 TL nays %20 geri ödeme toplam = 155 TL gibi bir tutara gelmis oldu. Sızdırılan liste doğru gelecek oyunlar belli. G29 setim var x box contoller gelmek üzere . Yarış...
  6. mdasdemir

Yardım Logitech G703 mouse USB tanımlama

Merhaba, g703 mouse alıcım uzun zamandır kayıptı,amazondan yenisini aldım ama pc görmedi nasıl kullanılır hale getirebilirim
  7. mdasdemir

🔥İndirim Xbox controller 9 deep pink

Fırsat: Xbox Wireless Controller – Deep Pink https://amzn.eu/d/5py9zzw 2180 naysla 1980 TL son fırsatlar
  8. mdasdemir

X box contoller kafayı yedirecek

Amazondan Xbox controller alamadım bir türlü, Gold ve mor Denizbank yüzünden gitti sepette. Mavi olanı internet bitti dışardayım diye kaçırdım . Pembe olan var aldım iptal ettim. Nays a kayıt oldum az önce, Amazon germany den alsam geri ödeme yapar mı yoksa sadece amazon.tr satıcısı için mi...
  9. mdasdemir

Yardım Snowman t6 ultra montaj

Merhaba montajı arkadaşim yaptı emin olamadım ama montaj şekli doğrumu, kutudan çıktığı şekilde taktı fanlar durduğu gibi
  10. mdasdemir

g

Logitech g703 alıcı kayıp en ekonomik nasıl çözerim bu durumu başına gelen varmıdır
  11. mdasdemir

7800 TL yerine 399 TL APPLE AirPods Pro

Bu ürünü 399 TL ye aldım , bug var belli ki. Hem eve teslim hem şube teslim 2 adet aldım . Onay verildi hazırlanıyor. Umarım alırım.iptal durumda varmıdır yapacak bişey
  12. mdasdemir

Bu fan kontrolü için mi fiyatı nasıl

Bu sistem var, snowman t6 ultra aldım . Bu fan kontrolü için midir argb kullanabilirmiyim fanı [TRY341.28]JEYI ARGB PWM 5 Yollu Fan Hub Adreslenebilir 12V 4Pin PWM & 5V 3Pin ARGB 2'si 1 Arada RGB Fan RGB Şerit Yarı Ayırıcı Bilgisayar Bileşenleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood...
  13. mdasdemir

5600 için bu sıvı soğutma nasıl fiyatı düşük

https://www.hepsiburada.com/izoly-t240-liquid-cooler-240mm-argb-ilemci-sivi-soutma-sistemi-p-HBV0000129UHZ?magaza=%c4%b0zoly&url_src=and-product-detail
  14. mdasdemir

Hain steam indirim günleri başladı assetto Corsa 2 dolar

https://store.steampowered.com/app/244210/Assetto_Corsa/
  15. mdasdemir

GTA 5 271 TL alınır mı

271 alınır mı https://store.steampowered.com/app/271590/Grand_Theft_Auto_V/
  16. mdasdemir

Ranza'dan forza'ya bir yarış hikayesi

Proje oluşturmadan spontane yaptım ,şurayi şöyle yapayım dedim cart kestim kaynattım.eksikleri illaki çıkar test etmedim.fikirleriniz varsa açığım . Detaylı fotoları atmadım .yarın devam edecem bakalim ne olacak.
  17. mdasdemir

🔥Amazon 13 kasım indirimi başlıyor 🔥

1 saate sonra indirim başlayacak varmıdır önerisi olanlar, yeni çıkan kasayı aldım özelleştirme için yada yükseltme için ne alınabilir . Mouse klavyem yok mesela tavsiyeniz varmıdır .
Top Bottom