Arama sonuçları: *

1. E

Yardım Amerikada KDV nasıl işliyor

İnternet üzerinde alımlarda (amazon newegg vs) %8 vergi koyuyor üstüne. Yani 100 dolar görünen ürün aslında 108 dolara alınıyor.
  2. E

Kabasakal guvenirlimi

Siteyi bilmiyorum ama 329 TL gözüküyor fiyat. Epic store da God of War kuponla 301 liraya geliyor + %10 da geri ödeme var.
  3. E

❌İndirim Bitti! MSI G274QPF QD 27" 8699 TL KAÇIRMA

Hocam dedikleriniz QD modeli için mi yoksa QD olan olmayan 2 model içinde mi geçerli ? Aklımda bu monitör u almak vardı ama dedikleriniz kafamı karıştırdı.
  4. E

❌İndirim Bitti! MSI G274QPF QD 27" 8699 TL KAÇIRMA

O da QD lu olan versiyon değil. Bir yanlış giriş mi yaptılar acaba? QD siz versiyonu çıkardılar da yanlışlıkla QD li yazdılar
  5. E

Asssasin Creed Mirage: Deluxe Edition alınır mı ?

Teşekkürler. Böyle daha ucuza geliyor şimdi. Paket halinde ekledim
  6. E

Asssasin Creed Mirage: Deluxe Edition alınır mı ?

Hocam cyberpunk DLC ile nasıl 320 ye geliyor? DLC de kupon kullanılmıyor ve 400 lira. Nays la da maks 100 TL geri ödeme. %33 ise 131 Küsür TL ana oyundan indiriyor ki oda 400 TL? Nays l 550 civarında. Ben de mi hata var? Almak istediğimde de bana gelen fatura bu (ek ödül %10 ile de 500 olsun)
  7. E

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

7600 alınmalı mı yoksa haftaya da bu fiyat veya daha aşağısına gelir mi?
  8. E

Sistem sizce uyumlu mudurr?

İzlediğim yabancı kaynaklarda AMD tarafında ddr5 için en ideal bu seviye için 6000 30CL dendiği için öyle ekledim. Planım 3-4 yıl kullanmak kartı. Nvidia daha stabil ama 12 GB olması?16 GB vram de ilerde daha iyi olur diye 7800xt düşündüm
  9. E

Sistem sizce uyumlu mudurr?

Merhaba arkadaşlar. Alttaki sistemi Amerika'dan almayı düşünüyorum. Kasa ve PSU yu buradan alacağım . Sistemi bu fiyatlarla oradan almak mantıklı mı sizce ? Sistem nasıldır sizce, önerilerinize acigim.Yakında gelecek bir arkadaşım bu parçaları sırt çantasında getirecek. Gümrükte sorun çıkar mı...
Top Bottom