Arama sonuçları: *

1. P

Gta 6 Fragman Tarihi Duyuruldu🔥🔥

Sadece trail oyunun çıkma süresi 2024 sonları yada 2025 mart ayı.
  2. P

Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Ya burda halen başıboş yorum yapan insanlar var. Ben adama laf söylüyorum adam İslama söylüyor. Hani ben hristiyanlar şöyle yada yahudiler şöyle demiyorum herkesin dini kendine. Ama benim dinime laf söyler , küfür edersen işte o zaman karşında beni bulursun. Adam benimle birebir bile...
  3. P

Biz onlara Göktürkler diyoruz da boşuna anlatma bunlara anlamazlar. İslamdan önce türkler tek tanrı dini olan Gök tanrı dinine mensuplardı. Yani dinleri hiçbir zaman değişmedi.
  4. P

Recep Baltaş yüzünden Technopat sponsorluk kaybetti!

Evet Mustafa Kemal Atatürk ülkeyi tek başına kurarak daha önceden yapılmamış bir şey yaptı o.O2 . Diğer atalarında o sıra yiyip içiyordu. Forumlarda gezip millete sallıyordu. Ah ah şehit olan atalar sizin gibi yavrucakları görseydi ne savaşa girer ne elindeki avucundakini verirdi. 1701174850 Ya...
  5. P

10/A Sınıfından muhittin kardeşimiz 1000 yıllık tarihi kendi kafasına göre yazmaya devam ediyor arkadaşlar alkışlayalım. Hadi evladım işine iyi dinle hocalarını internetten bilgilerle çok gaza gelme tamam mı ? En azından birşeyleri kabul ettin kurucunun ailesinin müslüman olduğunu buda bir gelişme.
  6. P

Fındık sensin . Trt izleyip diyor. Git biraz halil inalcık , ilber oltaylı izle belki birşeyler kaparsın. Hadsiz senin soyadındır. Heh işte annesinin müslüman olduğunu yazamayacak kadar bile acizsin. Ayrıca ben direkt isim vermedim neden böyle savunma moduna geçtinki :sneaky: . Ulan kendi...
  7. P

Devlet ne ? Bir oluşum mu ? Devlet kimi temsil ediyor ? Devlet ne için var ? Bunları bir düşün. Devletin kurucuları , devleti yönetenler uzaylı mı? Devlet halk için var. Halk neyse devlette odur. Bugün israilin başına müslüman bir devlet adamı getirebilir misin? Saçmalamakta üstünüze yok. Türk...
  8. P

Osmanlıya attığın şu laftan sonra seninle daha fazla konuşamam . Bu harcayacağım zamana ve bedenime vereceğim zarara deymez. Aç biraz tarihçilerin kanıtlı belgelerini oku. Biraz Yavuz sultan selim zamanına bak Osmanlı zayıfmıymış güçlümüymüş anlarsın diyecem ama anlamayacağını bilmiyorum. Ülkem...
  9. P

Bence ilk önce beynini dinlendirmelisin. Müslüman bir ülkeyiz ama laiklik ile yönetiyoruz. Müslüman olmayan bir ülkeden sence bir ilde 20 den fazla cami , mescid olur mu ? Çok istiyorsan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kimlerin kanı sayesinde kurulduğunu sanada atayım. Resmi diyanet işleri...
  10. P

Kardeşim boşuna bunlara anlatma 100 yıl öncesine bakmak istiyorlarsa çok fazla belge bulabilirler Müslüman atalarımızın nasıl bu vatan için şehit olduklarını. Ama bunların derdi o değil. Bunların derdi sevdikleri batı ahlaksızlığını alıp ne anaların kalması ne bacılarının.
  11. P

Benim ülkemden beni bir sürecek :ROFLMAO::ROFLMAO: bunu 2. dünya savaşı, kurtuluş savaşı ve birçok savaşta siyonist soylarınız çok denedi be gülüm o iş zor. İstediğin zaman deneyebilirsin. Devletin dini olur bunu kanıtlı görmek istiyorsan 623 yıl ayakta kalan Osmanlı Devletine bakabilirsin...
  12. P

Sen soyunu aç ben soyumu açayım bakalım kim türk kim bu ülkenin sahibi. Muhtemelen çocuksun yallah çöle demenden anlıyorum. Sizin gibi veletler türedi bu aralar. Bunun nedeni teknolojinin yanlış kullanılması ve batı özentiliği bunu çok iyi anlıyorum. Benim dedemin dedeside askerdi dedemde...
  13. P

İslam ile yönetilen bir ülke demedim Müslüman bir ülke dedim. Yani çoğunluğun müslüman olduğu bir ülke.
  14. P

Müslüman bir ülkede yaşıyoruz senin gibi soyunu unutanlar batıya tabi olanlar bunu göremez. Bunu sana bir gün gösterirler nasıl bir ülkede yaşadığımızı. 1000 yıllık tarihi değiştirecek.
  15. P

Çoluk çocukla ne sorunum olcak işine bak.
  16. P

Müslüman bir ülkeyiz bu kanunla yada kuralla yada içimizdeki hainlerin değiştirebileceği bir şey değil. Bundan önce Selçuklu vardı yıkıldı yerine Osmanlı kuruldu o yıkıldı yerine Türkiye Cumhuriyeti kuruldu. O yıkılsa yenisi kurulur. O devletleri oluşturan toplumun cebine bakıcaksın , evine...
  17. P

Çünkü biz müslüman bir ülkeyiz . Ne demek sırf müslüman diye. Senin atan neydide sen ne olmayı bekliyosun. Kendinize gelin ve nerden geldiğinizi unutmayın. Türkiye bu zamana kadar tüm zulümlere ses çıkartmış bir ülkedir. Bu sesten dolayı da sürekli ekonomik ve askeri darbe girişimi olmakta...
  18. P

Atalarının yaptıkları hataları sen çekseydin şuanda ne Türklük kalırdı ne Osmanlı kalırdı. Ve burada bahsedilen dinler bile değil zulüm zulüm. Azcık insan olan bu zulmün karşısında durur ve ses çıkartır. Halen diyorsunki ihanet etti. Evet kundakta paramparça olan bebek ihanet etti. Senin...
  19. P

Bu @vausennn arkadaşla boşuna muhattap olmayın aynı soyun yolcusu belli. Bunları kendi haline bırakın. Çünkü bunlar ne türk ne de bu bölgenin insanı . Savaş zamanı araya karışan insancıklar.
  20. P

Halen İslama , Müslümanlığa saldıran bu gibi insanların olması çok yazık. Yani hangi tarihe bakarsan bak bizlerin ve atalarımızın müslüman olduğunu görürsün. Bunun gibi dışarıdan gelen ve nereden geldiği belli olmayan insanların 1000 yıllık milletin dinini o milletin ülkesinde hakaret ederek...
Top Bottom