Arama sonuçları: *

• Users: Uhese99
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

Royal rk61 aldım yardım

Royal rk61 aldım Hepsiburada aldığım klavyede enter ve tuş dizilimi farklı izlediğim videolardan banggood dan alanların enter tuşu kücük ve İngilizce tuş dizilimi Trendyol dan aldığımın enter tuşu büyük ve türkçe tuş dizilimi neden böyle fark var yoksa sahte ürün mü
  2. U

royal kludge rk61 aldım yardım

royal kludge rk61 klavye aldım YouTube den izlediğimde ingilizce klavyeydi ben Hepsiburada dan aldım ve Türkçe tuş dizilimli klavye acaba sahte olma şansı varmı
  3. U

Ps5 kolunun çakması varmı

Ps5 kolunum çakması varmı yan sanayisi yani
  4. U

Amazon ps5 sony garantili mi?

Amazon Tr den ps5 aldım sony Türkiye garantili mi ürün Amazonun kendisinden aldım
  5. U

Amazon tr den ürün alacağım yardım

Amazon tr den ürün alacağım ürün ürün türkiye garantilimi olur
  6. U

Ps5 stok olan yerler acill

Şuan ps5 stok olan yerler neresi acik yardım normal fiyattan 7500 TL den satılan yerler
  7. U

Ps5 değişim olacak yardım edermiisiniz

Ps5 im büyük ihtimsl değişecek değişim olunca kutuyu komple sıfır olarakmı veriyolsr yoksa sadece konsolumu değiştirirler acil yardım
  8. U

Ps5 yeşil ekran sorunu

Ps5 aldım geldiği gün kurdum oyun indirdim ve oyun na girerken yeşil ekran geldi Ve ps5 kapandı bu sorunun aynısını yaşayan var mı ne yaptınız garantiye gönderecem ben
  9. U

Ps5 görüntü ayarı hakkında yardım

Bütün oyunlarsa 4k 60 fps mi oynuyoruz yoksa oyun içinde onun ayarını yapıyomuyuz nasıl oluyo nasıl 4k 60 fps oynicaz nasıl oluyo yardım edermisiniz kullananlar veya bilenler
  10. U

Ps5 aldım eas yazıyo ne demek

https://www.beko.com.tr/oyun-konsolu/sony-ps5-eas-hobi-oyun Bekodan aldım ama başlıda ps5 eas yazıyo EAS ne demek acil yardım ermisiniz
  11. U

Ps5 aldımda eas nedir

Ps5 aldım eas yazıyo ne demek bekodan aldım
  12. U

1500 TL Sıvı Soğutma Tavsiyesi

Cooler master ml120 v2 sıvı soğutma kuşlanıyoru. 240 lık sıvı soğutmaya geçmek istiyorum normal hava soğutması ile aynı 120 lik yeni bi soğutucu almak istiyorum kaliteli almak istiyorum sıvı derecesi iyi olan önerilerinizi bekliyorum Fiyat:0-1500 arası
  13. U

Pc fps düştü sanki yardım

Sıfır olarak pc aldım ilk ay sanki oyunlarda daha yüksek fps alıyordu sanki fps düşüşü oldu gibi yoksa banamı öyle geliyor normalde valorant oynarken 250-280 hiç düşmezdi en düşük 350 düşüyodu fps ama bu aralar 250-280 düşüyo arada acaba banamı öyle geliyor
  14. U

dell aw2521hfl 240 hz

dell aw2521hfl 240 hz almayı düşünüyorum sizce nasıl alınır mı? veya sizin önerdiğiniz bu fiyat bandında bundan daha iyi Mönitör varmıdır yoksa dell aw2521hfl alımırmı
  15. U

7.1 de farklı ses streoda farklı ses

Hyperx cloud 2 kullanıyorjm 7.1 de biraz farklı streoda farklı ses geliyo normalmi öyle olmasın 7.1 kullandım diyer kuşaklıkta streoda biraz farklı ses geliyo normalmi
  16. U

Logitech Kablosuz Fare Hakkında

Logitech g pro x Superlight aldım aklıma bişe takıldı mouse alıcısı pc takılı değil kabloyu şurdaki yer bağlamış ve mouse çalışıyo bunun olayı nedir pc takılmadan nasıl çalışıyor anlatırmısınız veya ona taktığınızda şarjmı oluyo mouse
  17. U

Logitech 2 model arasında kaldım

Logitech G Pro X Superlight mouse Logitech G Pro mouse Arasındaki fark nedir fiyat farkı değermi
  18. U

Logitech 2 model mouse farkı

Logitech G Pro Wireless Logitech G Pro X Wireless 2 mouse arasındaki fark nedir fiyat farkı değermi şuan steelseris rival 600 kullanıyorum alacağım mouse daha mı iyi yoksa aynımı koblosuz olduğu için almayı düşünüyorum ama arasında performan farkı farmı logitech le rival 600 ün
  19. U

Wifi kartı alacağım 2 model arasında kaldım

ASUS PCE-AX58BT 574MBPS-2402MBPS TP-LINK ARCHER TX3000E AX3000 Wi-Fi 6 2 model arasında kaldım kullanana veya bilgisi olanlar yardım edebilrimi kopma veya mesela 100 mgbt internetim var bunla 80-90 arası hız alırmıyım yoksa 50 mgbt hızmı alırım hangisi sizce daha iyi kaliteli sorunsuz kullanırım
  20. U

Kualklık askı aparatı metal olmayan yere yapışırmı

NZXT Puck Siyah Manyetik Kulaklık Askısı ve Kablo Düzenleyici alacağım metal olmayan yere yapışırmı veya yapıştıracağım yerin arkasına meyal bişe katsam olurmu kullananlar bilgi verirse sevinirim
Top Bottom