Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ Hangi Monitörü Almalıyım? Monitör Önerir Misiniz?

Merhaba hocam, 4k ile alacağın monitörü nerede ne için kullanacaksın? Ne özellikler isteyeceksin? iş mi oyun mu? Bunlar bence önemli olur hocam bu soruna. Özellikle kaç inc istiyorsun? Geçen haftalarda ben arayıştaydım. Ne alırsan al, firmanın ölü piksel, ışık sızması garantilerine bak. Ve...
  2. S

Öneri Amozon sipariş vermeyin ölü piksel geldi

Merhaba hocam, geçmiş olsun önce. Amazon ürününü yüksek ihtimal geri alır. Bakıp görmediğin bir ürün sonuçta. Fakat bence aklınızda bulunsun her firma ölü piksel olayına farklı garanti veriyor. Benim başıma bu pazar geldi. Hatta konuyu...
  3. S

2K IPS monitör önerisinde son gelişmeler

Selam herkese, Olurda aramızdan birileri bir gün bu postu okursa, benim aldığım yerden alıp aynı hatayı yapmasın diye buraya yazıyorum. Ben MSI G274QPF-QD modelini aldım bu monitörlerden. Zaten laptopum da MSI. Memnunum diye MSI dedim. Vatan Bilgisayar'dan almak gibi bir hata yaptım. Hem de...
  4. S

Merhaba, teşekkürler, QD quantum dot modeli, sanırım ilk samsunglar çıkarmıştı bunu, şimdi msi'larda da var. Bu sayede panel altı quantum adını verdikleri ara bir katman kullanırlar. Çok yüksek parlaklık seviyelerine çıkabilen, en gerçek ve en canlı renkleri sunan bir katmandır. Sizin...
  5. S

Merhaba herkese, Malum yaşlanıyoruz, gözlerimin sağlığını tehdit etmeyecek, blue light teknolojili, güncel güzel, ilerde sağlam bir bilgisayarla da kullanabileceğim bir monitör arıyorum. Tabi ben monitorü vesa adaptörüyle kola asacağımdan 75 veya 100'lük vesa'ya uygun olması gerek. Hem iş hem...
Top Bottom