Arama sonuçları: *

1. K

Mining Önerileri ! (İSTEK)

o parayla trade öğrenip trade yapsan daha çok kazanırsın :) örnek ben : 150.000 TL ile 1 aylık kar 😉 YTD 😅 1710194934 Ayrıca illaki mining yapacağım diyorsan kaspa mining makinaları var youtube da reklamı var türkieyde satılıyor cihazlar adeti 23 k TL gibi birşeydi o cihazla da mantıklı gibi gibi.
  2. K

Özel Bilgisayar Masası

Arkadaşlar 40x60 1.5mm profilden antresit gri boya 1 metre genişlik 85 cm derinlik 78 cm yükseklik toplam maliyet 975 tl masa altına led ile birlikte 1175 TL araç yakıtı kaynak vs dahil değildir. Malzeme fiyatıdır.
  3. K

Özel Bilgisayar Masası

Masam bitti çok kısıtlı zamanımda ve çok hızlı yaptım daha iyi oabilir tabii ki önemli olan odanın ölçülerine göre olmasıydı ve cuk oturdu.
  4. K

LG ultragear 27gr75q alınır mı

LG kullanıyorum çok memnunum bazı yerlerde 300 nit yetersiz falan demişler ama neye göre anlamak mümkün değilim sanırım arkadaş kör bütün parlaklığı açamıyosunuz ben % 60 civarında çok rahat görüyorum kapalı ortamda ki açık ortamda parka monitör götürüp oyun oynayacaksa bilemem :D
  5. K

Laptop önerisi (25k)

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-s0023nt-7z4n1ea-8gb-rtx4060-ryzen-5-7640hs-16gb-ram-512gb-ssd-16-1-inc-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00004J64U4?magaza=GpnTeknoloji Bunu tercih ederim kendimi zorlayıp
  6. K

İki Laptop Arasında Kaldım Yardım Eder Misiniz?

Çok ilgilendiğim seriler değil ama ramlar de onboard yazıyo eğerki yükseltilemiyorsa 8 gb yetmeyecek bilginiz olsun. 16 ekranı tercih ederdim ben olsam çok fazla bi fark yok ama 16 ya daha sıcak bakıyorum.
  7. K

Özel Bilgisayar Masası

Arkadaşlar merhaba kafamda bi fikir var biraz araştırma yaptım ama ürünlerin sağlamlıklarına yapılarına baktığım zaman çok hoşuma gitemdi uzun süre kullanıma hitap etmiyor. Bu konuda özel bilgisayar masası tasarlayıp üretip oyunseverlere sunmak istiyorum. Satılacak fiyat aralığı nedir herkesin...
Top Bottom