Arama sonuçları: *

1. U

🔥İndirim Erşan Dana Et Döner 189₺'ye Düştü🔥🔥300Gr

Almayın arkadaslar bizzat ben bu döneri aldım cok attım afiyetle yerim diye.Ancak tadı kokusu bi acayip et dönere benzemiyor.Tiksindim attım bilginize.
  2. U

🔥İndirim MSI MEG X670E GODLIKE 39999 TL

Msi meg z690 ace ddr5 e-atx sıfır neweggden aldım isteyen olursa satıyorum.15k
  3. U

🔥İndirim 🔥🔥MSI Z690 Carbon Wi-fi D5 8299 TL🔥🔥

Ürünün fotoğraflarında carbon görünüyor ancak açıklama kısmında belirtilmemiş.Carbon gönderilmeyebilir
  4. U

🔥İndirim MSI B650 Gaming PLUS Wi-fi 5.949 TL

Bende de aynı sorun var sadece tek çekim yazıyor.taksitli neden alamıyoruz vade farkınada kabulüm
  5. U

🔥İndirim Mesut Çevik 4070 5600 Sistem 29.999TL

Bu sistem alınmaz hepsi eski nesil parçalar.Ekran kartı için değmez
  6. U

🔥İndirim Asus Prime Z790-P CSM D5 7028 TL

11949tl olmuş alayım dedim hemen fiyat değişmiş sanırım
  7. U

🔥İndirim Erşan Et Pişmiş Dana Döner 200 gr 100,75 TL

Tadı çok kötü nasıl tadı gayet iyi anlamlandıramadım.
  8. U

Çözüldü✓ Vatan Bilgisayardan Aldığım Sistem Nasıl ?

Hazır sistemlerde hep satılmayan kasa ve psu takıyorlar.toplamda biraz fiyat uygun geldiği için insanlar tercih ediyor ancak cidden sıkıntı yaratıyor bulunduğunuz yerde elektriksel dalgalanma olursa sistemin diğer parçalarına da zarar veriyor.
  9. U

Modart-3 alınır mı itopya ? 14k

12990 Dı fiyatı 12k olmadı
  10. U

2.el 5600x-RTX 3070 PC 30.000TL'ye Alınır Mı?

Bence sistem gayet guzel işlemci anakart gayet iyi.Ram ler en iyisi.kasa müthiş.bir tek ekran kartı fena değil.27 eder bu sistem diğer ölücülere bakma.Aylarva beklesen o fiyata makine cok zor bulunur secimden sonrada arkasından baka kalırsın.
  11. U

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Taksit neden yapılmıyor sadece tek çekim çıkıyor
  12. U

Okula ekran kartı getirdim diye disiplin yedim

Sen müdüre git olayı dürüstçe anlat bundan dolayı bana ceza verilmesinin hangi maddeye göre olduğunu sor.Cunku böyle bi şey yok.Kesici alet cep telefonu ters bıçağı makyaj malzemesi gibi bi şey degil bu.Kargomu aldım çantama koydum sadece sağlam mı eksik var mı kontrol ettim dersin.Biraz ilginç...
  13. U

Amazondan Nays ile alisveriste %15 hediye para kampanyasi.

Bu nays karta taksit olmuyor değil mi.Sadece nakit
  14. U

Bu site guvenilirmi süreç nasıl işliyor

Arkadaşlar ben bi anakart aldım neweggden.8200tl+ vergi1600 TL =9800tl ye mahvoldu tabi gümrüğe takılmış.tahmini bana ne kadar ücret çıkarırlar.aradim görüştüm mail atmışlar evrakları doldurup göndermemi istediler ancak benden alacakları ücretle ilgili bir bilgi yok.Urunu iade etmek istesem...
  15. U

🔥İndirim Bilmeyen varsa diye Nays Amazonda %15 Cashback veriyor!

Nays kartla taksit yapılabiliyor mu.yoksa direk hesapta biriken parayla mı alıyoruz.
Top Bottom