Arama sonuçları: *

1. A

msi z790 tomahawk ddr5 RAM nasıl olmalı

Arkadaşlar kulladığım anakartın ram slotunda viper 2x16 ram var ama bu ram<den istenilen performans alamıyorum hızı yükseltince arada bir mavi ekran veriyor anakartın desteklenen ramler listesine baktım kullandığım ram yok ve değiştirmeyi düşünüyorum lakin şöyle bir problem var desteklenen çift...
  2. A

Çözüldü✓ Ekran yırtılması kararması bozulması gidip gelmesi

Sorunu çözdüm gibi BİOS güncellemesi yaptım şuan için bir problem gözükmüyor böyle bir durum yaşayan olur ise BİOS güncellemesine baksın ilk önce problem psu dan kaynaklanıyor gibi geldi arkadaşım bios ayarlarına bi bak diyince yeni güncelleme gelmiş güncelleme notları; Açıklama: - Updated CPU...
  3. A

Yardım Geforce Experiance Görüntü Oluşturma Gecikme Oranı Nedir?

knk 1050 ti kullanıyorum 4070 ti vardı garantide gelince onuda paylaşırım cs2 de çözünürlüğe göre değişiyor düşük çözünürlükte 15-20 arası
  4. A

Çözüldü✓ Ekran yırtılması kararması bozulması gidip gelmesi

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir sistem topladım 1.5 ayı geçti son zamanlarda böyle yapmaya başladı problem nedir? Şimdiden teşekkür ediyorum. Arada bir böyle yapıyor sekmeden sekmeye geçerken anlık gelip gidiyor böyle. i7 13700K. 4070 Ti Gainward 12 GB. 32 GB 7200MHz RAM. MSI MAG tomehawk...
Top Bottom