Arama sonuçları: *

1. Çağrı Yılmaz

🔥İndirim Getir Yeni Kuponlar Aktif

ZİYAFET40 ZİYAFET50 ZİYAFET75 ZİYAFET60 30 tlik ve 100 tlik kuponun varlığından emin değilim. Kupon başı 4000 sınır var. 17.00'da aktif olacak.
  2. Çağrı Yılmaz

❌İndirim Bitti! Getir Yeni Kuponlar Aktif

BERABER40 BERABER50 BERABER75 BERABER100 Kupon başı 7500 adet sınır var.
  3. Çağrı Yılmaz

Instagram Bir instagram hesabını kimin açtığı bulunabilir mi?

Soru başlıkta Yeni açılmış bir hesap arkadaşlarıma özelden yazıyor. Artık adam ne yazıyorsa hesabın sahibini ben sanmış arkadaş. Elimde ben olmadığıma dair kanıt ta yok İnstagram fiziksel bir şey değil. Hesaba bağlı telefon numarası yoktur muhtemelen, mail adresi açığa çıkarsa belki bulurum da...
  4. Çağrı Yılmaz

❌İndirim Bitti! Canadacomputers 7950x3D veya 7900X3D alana B650 Anakart Hediye

Edit: Türkiye'ye geliyor mu öğrenmek için hesap açtım fakat Kanada harici bir ülkeye gönderim yapmıyormuş, konu kilit. Canadacomputers.com 7950x3d veya 7900x3d işlemcisini alanlara hediye olarak b650 çipset anakart veriyor. Türkiye'ye geliyor mu bilmediğim için Sıcak Fırsatlar'da konu...
  5. Çağrı Yılmaz

Öneri 700 TL Mouse Önerisi

Maks 700 TL bütçe var. Mouse lazım, önceliğim sıfır fakat 2.el sıfır açılmamış kutu da olur. Örnek olarak önceden indirimde glorious'un bir mousesi satılmıştı ve satanlar sıfır kutulu şekilde satıyordu onu örnek verebilirim. Fingertip tutuş şeklini kullanıyorum.
  6. Çağrı Yılmaz

CS GO Pazarına neler oluyor?

son 1 saattir böyle fiyat düşüşü oluyor. Çoğu kasada oluyor fakat dikkatimi çeken kasaların ssini aldım. Revolution case 9 TL'ye kadar, rüya kasası 3-4 TL'ye kadar düşüyor. Anlık olarak oluyor bunlar. F5 atıyorum 10 TL oluyor 5 TL oluyor birden 60 TL oluyor. Aşırı yoğun şuan pazar
  7. Çağrı Yılmaz

Öneri Pusat K3 Pro Nasıldır?

Abimin full monster ekosistemi var. Klavye alacakmış bana sordu benimde klavyeler hakkında pek bilgim yok. Klavyenin fiyatı 1130 TL sizce bu bütçede daha iyisi var mı?
  8. Çağrı Yılmaz

Format atmadan 11 Home -> 11 Pro

Akrabam böyle bir istekle geldi. Formatsız olabilirse öyle olsun dedi. Elinde Monster Tulpar model laptop var versiyonunu hatırlamıyorum. İlla format atmam mı lazım yükseltmek için yoksa başka bir yol var mı?
  9. Çağrı Yılmaz

Gta 5 Online Kapandı mı?

Story modunu oynuyorum şuan. İlerlemem %5 falan. Ara sıra da online girmek istiyorum fakat bir türlü giremedim. Ana ekranda sadece story moduna girme tuşu var ve oyun içindeyken esc basıp online giremiyorum. 2022 eylül-ekim gibi sunucular kapanıyor haberleri çıkmış. Gta 5 online sunucuları...
  10. Çağrı Yılmaz

Öneri Masa mı Kasa mı Monitör mü?

Tüm parayı sisteme yatırdığım için durum böyle. Bütçe 900 TL ve bu paraya ya masa ya monitör ya kasa alacağım. Masada bazen fareyi zor hareket ettiriyorum oyunda el gidiyor bu yüzden. Monitör kare olduğu için oyunları siyah kenarlı oynuyorum(alt ve üstünde siyah kısımlar oluyor) ve çözünürlüğü...
  11. Çağrı Yılmaz

Öneri Bu Monitöre ne tür bir ayak almam lazım?

Monitör satın alacağım. Satıcı bana fotoğraflarını attı fakat ayağı yok monitörün. Benim buna ne tür ayak almam lazım? Ne kadar ucuz o kadar iyi benim için.
  12. Çağrı Yılmaz

Yardım Rampage Private kasaya 298 mm ekran kartı sığar mı?

Kendi sitesinde 320 mm demiş fakat kasanın önünde fanlar var. Fanlar harici 320 mm mi yoksa fansız hali 320 mm mi?, Siz ne dersiniz?
  13. Çağrı Yılmaz

Seçim Takvimi 18 MART'A ÇEKİLDİ

14. Çağrı Yılmaz

Öneri Asus rog strix Rx 570 vs rx 480

İkiside asus rog strix oc modeli. Biri 1550(rx570) biri 1535(rx480). İkiside 8 gb model. Birini elden alıyorum biri kargo ile. Sizce hangisini seçeyim?
  15. Çağrı Yılmaz

Yurtiçi Kargo uygulaması yanlış mı gösteriyor?

Nasıl başlık koyacağımı bulamadım. Normalde önceden verdiğim kargolarda 5 bölümlü bir bilgi ekranı var. Bugün param güvende ile ürün kargoya verdim ve bunda 4 bölümlü bilgi ekranı çıktı. Anladığım kadarıyla kargo şubeye gidiyor ama şubeden sonra dağıtıma çıkmıyor. Siz ne dersiniz bu duruma...
  16. Çağrı Yılmaz

Neptün Vandal Alınır Mı?

Gece pazarına gelmiş. Gözüme güzel gözüktü süngerbob silahı gibi gözüküyor. Önceden sys. seti içeren battlepass'i almıştım onun dışında skinim yok. Sizce nasıl?
  17. Çağrı Yılmaz

1650 TL'ye aldığım Gigabyte B550M S2H Nasıl Sizce?

19.10.2021’de alınmış, yanında kutusu ve faturası vardı. Kargo dahil 1650 TL'ye geldi nasıl sizce?
  18. Çağrı Yılmaz

Öneri Referans Model Rx480'i satıp Asus Rog Strix rx 480 almak

Arkadaşlar elimde referans model rx480 var. Karttan memmunum fakat kasanın içinde tarz duran bir şey arıyorum. Aklıma ilk soğutucusunu değiştirmek geldi fakat custom soğutucular kart ile aynı fiyatta neredeyse. 2.olarak kartı satıp üzerine para ekleyip referans olmayan modelini almak geldi...
  19. Çağrı Yılmaz

Ucuz F/P Lehim Makinesi Önerisi

Sistem toplarken ucuz diye 4+4 CPU kablosu uzatılmış aerocool vx500 aldım. Şuan adamın yaptığı ekler gözüme kalitesiz gelmeye başladı, elektrik bandı ile bantlamış sadece. Bende lehim makinesi ile lehimleyip üzerine kablo ile aynı renk makaron çekmeyi planlıyorum. İnternette farklı wattlarda...
  20. Çağrı Yılmaz

Yardım Corsair RMA adres yazımı için yardım

Adres istendi kargo için. Bende böyle yazdım; Sizce doğru mu?
Top Bottom