Arama sonuçları: *

• Users: CanTe
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

Öneri 8000 TL'e Kadar Mekanik Klavye Önerisi (75%)

Arkadaşlar selamlar, Halihazırda Logitech MX Keys kullanmaktayım. Home office çalıştığım için boş zamanlarımda oyun oynayabiliyorum. Yani günümün %80i iş, %20i oyunla geçebiliyor. Çok hardcore oyuncu değilim. Hatta oynadığım oyunlar hack and slash oyunlar genel olarak. Diablo 4, Titan Quest...
  2. C

R9 5900X sistemde AIDA64 Extreme Stres Test Sonuçları

Arkadaşlar selam. GPU render için topladığım ve Windows bilgisayar konusunda çok fazla deneyime sahip olmadığımdan, Technopat YouTube sayfasından görerek kurduğum bilgisayarımda AIDA64 Extreme stres testi yaptım. Ama değerleri yorumlayamadım. Sistem parçaları şöyle: İşlemci: Ryzen 9 5900X...
  3. C

AM4 Sistem Upgrade Hakkında

Selamlar. Normalde MacOs kullanıcısıyım. Oyun amaçlı değil ancak GPU render amaçlı kullanacağım bir Windows bilgisayara ihtiyaç duyduğum için kenarda atıl duran, ayda yılda bir Titan Quest gibi oyunlar oynadığım bilgisayarımı upgrade ettim kendimce. Çok anlamadığımı, son dönemlerde aşırı fazla...
  4. C

RTX 4080 için AM4 - AM5 Sistem Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Derdimi biraz uzun anlattım. Çevremde yardımcı olabilecek pek kimse yok çünkü. Arkadaşlar ben uzun yıllar boyunca Apple ekosisteminde çalıştığım için PC tarafına çok hakim değilim. Yıllar önce topladığım (2018di sanırım) şöyle bir sistemim var. AMD Ryzen 7 2700X. MSI...
Top Bottom