Arama sonuçları: *

1. canatesh

iCloud ile 2 telefonda aynı anda çağrı alma

evet dogru, girdiginiz Icloud ayni ise farkli cihazlardan cagri alabiliyorsunuz mesela Ipad'im var disardayken telefonum calinca cagri dusuyor ve ipad'ten cevaplayabiliyorum keza ayni sey Macbook icinde gecerli.
  2. canatesh

Yardım RTX 4070 Ti Furmark Testi Çok Düşük

acaba 3D Mark Time Spy gibi baska bir benchmark testine soksaniz oyle deneseniz sonuc yine ayni mi bilgilendirebilir misiniz?
  3. canatesh

Yardım RYZEN 9 5950x - 5900x > EKRAN KARTI ONERISI ACIL

islemci Ryzen 9 5 bin serisi, tasiyabilecegi maksimum ekran karti onerisini yaparsaniz cok sevinirim.
  4. canatesh

3060 satıp 4060 2. el almak mantıklı mı ?

evet zorlayabilir ama anakartiniza bagli olarak bir miktar overclock ile guc esitlemesi yapilabilir.
  5. canatesh

3060 satıp 4060 2. el almak mantıklı mı ?

Olabilir ama aldigin bellek miktarina bak ve bence 4060ti modeli olursa daha cok farkini gorursun.
  6. canatesh

RYZEN 9 5900x veya 5900 seri icin kullanabilecegim en iyi ekran karti ne olur?

Anakart olarak Aorus X570 Elite var, islemci olarak ryzen 9 5000 serisi almak istiyorum, acaba ekran karti olarak alabilecegim en guclu ekran karti nedir? Birkac dar bogaz hesaplama sitesine baktim fakat pek istedigim gibi bir yanit alamadim. Yardimci olursaniz cok sevinirim.
Top Bottom