Arama sonuçları: *

• Users: TrmZ
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. TrmZ

Spotify Açabilen MP4 Önerisi

Merhaba, air pods pro uyumlu ve spotifyda indirilen şarkıları oynatabilecek bir veya mp4 arıyorum
  2. TrmZ

Bİlgisayarımın birden performansı çok fazla düştü

İyi forumlar, normalde valorant oynarken 200-220 fps alıyordum ama bi anda 50-60 fpslere kadar düştüm gta 5de de düşüş yaşadım sıcaklık değerimi ekliyorum
  3. TrmZ

Discord da kablosuz kulaklıkla arkadaşlarımla konuşurken diğer sesler gelmiyor

İyi forumlar discord da kablosuz kulaklıkla arkadaşlarımla konuşurken diğer sesler gelmiyor ne yapabilirim yardım ederseniz çok sevinirim
  4. TrmZ

400 TL Kablosuz mouse önerisi

Merhaba, 400 TL bütçem var kablosuz mouse arıyorum sağlam olursa çok sevinirim iyi forumlar.
  5. TrmZ

10 yılın çıkmış üslü sayılar ve 1. dereceden denklemler sorularına ihtiyacım var

Arkadaşlar merhaba son 10 yılın çıkmış üslü sayılar ve 1. dereceden denklemler konularının sorularına ihtiyacım var nasıl bulabilirim veya elinde olan yardımcı olursa çok sevinirim
  6. TrmZ

Yardım Yüksek internet hızım olmasına rağmen bazı uygulamaları yavaş indiriyorum

Arkadaşlar neden böyle oluyor yardım ederseniz çok sevinirim 85.40 mbps alıyorum ama forge masa üstü uygulamasını indirirken 5 mbps alıyorum
  7. TrmZ

Maks 1000tl Kick Boks için Hacıyatmaz Önerisi

Merhaba, kick boks için bi hacı yatmaz arıyordum hızlı ve güçlü vuruyorum maksimum 1000 TL verebilirim uzun süre kullanabilecek ve patlamiyacak olursa çok sevinirim
  8. TrmZ

Kickboks torbası önerisi

Arkadaşlar merhaba, kickboks yapıyorum çok seviyorum o yüzden derste yaptığım yetmiyor bu sporu evede taşımak istiyorum bana kaliteli 300 TL civarında uzun süre kullanabileceğim bir boks torbası önerebilir misiniz lütfen ?
  9. TrmZ

Çok sağlam mouse önerisi

Arkadaşlar bir mouse'a ihtiyacım var KESİNLİKLE ÇOK SAĞLAM OLMALI ben defalarca onu masaya vursam da bozulmamalı ve kablosuz olmalı tuşlarını da programlaya bilmeliyim bu iğtiyaçlarım için ne kadar bir bütçe gerekli bilmiyorum çok fazla olmasa iyi olur bayram harçlıklarım ile alacağım
  10. TrmZ

Bir anda arka planda açılan wallpaper manager

Arkadaşlar, yeni bir pc almıştım bir anda sağ altaki yukarı bakan oku açınca (windows 10) Wallpaper managerı gördüm acaba bu windowsun uygulaması falan mı acaba yoksa virüs mü Malwarebytes ile taradım ama onu virüs olarak tanımlamadı
  11. TrmZ

Neden rtx 3060 ile düşük fps alıyorum

Arkadaşlar yeni bir laptop aldım rtx 3060 ve intel i7...
  12. TrmZ

Lisansburda Güvenilir mi?

Arkadaşlar lisansburada sitesinden bu windows keyini alacağımda site güvenilir mi ?
  13. TrmZ

Freedos laptopya windowsa yükleme (başlık değiştim)

Arkadaşlar mac bookum vardı yeni bir freedos laptopa windows 10 indirmek istiyorum nasıl yapacağım şu anda iso dosyasını indiriyorum ama direk indirilenlere iniyor windowsdaki gibi değil
  14. TrmZ

Bu mouse benzer mouse önerisi

Bu mousu buldum da https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-rampage-smx-r20-specter-optik-kablosuz-oyuncu-mouse-fiyati,700130342.html proglanlanamıyor yani makrosu yok bunun makrolu haline ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
  15. TrmZ

350-400 TL arası kablosuz mouse

350-400 TL arası bluetoothlu mouse önerisi yaparsanız sevinirim rekabetçi oyunlarda oynuyorum
  16. TrmZ

400 TL Laptop çantası önerisi

Laptopumun boyutu 15.6 inc bütçem 350-400 TL su geçirmez olursa sevinirim seyahat edeceğim dayanıklıda olursa iyi olur amacım sadece laptop koymak değil başka şeyleride koymayı planlıyorum telefonum şarj cihazları gibi yine elektronik aletler o yüzden su geçirmez olmasına çok dikkat ediyorum
  17. TrmZ

Bu soğutucu fiyatına göre nasıl

Bu soğutucu fiyatına göre nasıl https://www.hepsiburada.com/frisby-fnc-5230st-oyuncu-notebook-sogutucu-stand-p-HBV0000081EVY
  18. TrmZ

Bu kulak standı fiyatına göre iyi mi

Bu kulak standı fiyatına göre iyi mi https://www.hepsiburada.com/oyuncu-kulaklik-standi-kulaklik-askisi-kulaklik-tutacagi-metal-ahsap-pleski-mavi-p-HBV000012DTDV
  19. TrmZ

Laptop tavsiyesi

Şu özeliklere ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim *1 tb ssd * RTX 3060 *16 gb ram *1080p/2k 144 hz ekran Şu laptopı buldum ama 32gb ram biraz fazla geldi...
  20. TrmZ

14.850 TL ye bu laptop iyi mi

Laptop almayı planlıyorum fiyatına göre bu laptop nasıl https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-monster-tulpar-t7-v20-3-3-i7-10875h-16-gb-1-tb-ssd-rtx3060-17-3-full-hd-notebook-fiyati,1141816659.html
Top Bottom