Arama sonuçları: *

1. tariksariyer

Yardım A JavaScript error occured in the main process Hatası Nasıl Çözülebilir

aynı sorunu faceitte yaşıyorum
  2. tariksariyer

Yardım Faceit Javascript Error hatasının çözümünü bilen var mı?

Selamlar Faceit uygulaması maç bittikten sonra çöküyor çoğu zaman ise ekte olan hatayı veriyor (A javascript error occurred in the main process). Hatayı kapatıp oyuna devam edebiliyorum. Ama geçen gün maçtan attı ve geri bağlanamadım. Sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim...
  3. tariksariyer

Çözüldü✓ Bazı uygulamalar Bulanık

hangi ayardan kaynaklandığını biliyor musunuz ayarları sıfırlamak istemiyorum da
  4. tariksariyer

Paneli değişen monitör sorun çıkarır mı acaba?

tekrardan merhaba 3 gün önce falan teknik servisi aradım monitörüm hakkında detaylı bilgi istedim. oradaki kadın bana değişmesi için gereken panelin onlara ulaştığını birkaç gün içerisinde panelin değişeceğini belirttim. fakat bu gün aradığımda başka bir adam değişim için panel bekleniyor dedi...
  5. tariksariyer

panel ulaşmış birkaç gün içerisinde değişim yapılacakmış diye söyledi bana musteri temsilcisi 1709629175 panel ulaşmış birkaç gün içerisinde değişim yapılacakmış diye söyledi bana
  6. tariksariyer

Ölü pixel testine yeşildeki hali bu şekilde ekranin altinda boydan boya şerit seklinde ve ilk fark ettigimde bir tane vardi. Sonraki gün uzerine yenisi eklendi bu fotografta ikiside gozukuyor.
  7. tariksariyer

Selamlar İtopyadan aldığım Gigabyte G24f-2 model monitörde 18 ay sonra altta şerit şeklinde ölü pixeller oluşmaya başladı ve yayılıyordu. Kutusuna koyduğum fatura ve durumu belirttiğim bir kâğıt ile garantiye gönderdim. Fakat kabloları koymadığım için hiçbir şekilde ulaşılmadan ürünü geri...
  8. tariksariyer

Çözüldü✓ GIGABYTE G24F-2 modelinde ölü pixel neden oldu ve nasıl geçecek?

18 ay oluyor kullanmaya başlayalı dün bunun yarısı kadar ölü pixel vardı giderek artıyor sanırım bir an önce göndermek istiyorum garantiye 1708274327 iletişime geçtin mi peki itopyadan almıştım ama kiminle iletişime geçmem gerekir
  9. tariksariyer

2 yıl daha dolmadı alalı garantisi ne kadardı bu ürünün
  10. tariksariyer

Selamlar 31.08.2022 tarihinde GIGABYTE G24F-2 monitörünü aldım. Sorunsuz geldi ölü pixel testi yaptığımda hiçbir sorun yoktu. Dün fark ettiğim ve yakın zamanda olduğunu düşündüğüm, ekranın alt kısmında uçtan uca ölü pixel vardı. Çizgi şeklinde olduğu için baya rahatsız etti. Bu gün o uzun...
  11. tariksariyer

Öneri 5-6 k arası rahat koltuk önerisi

rahat olması benim icin çok onemli 176 boy 85 civarı kilom var. su an oturduğum ikeanın tahta masasının sandalyesi uzun vadeyi geçtim 2-3 saatte bile sırt ve popo ağrısından değişik şekillere sokuyor beni. oyuncu koltuklarında gördüğüm kadarıyla oturma kısımları biraz ince gözüküyor (benim...
  12. tariksariyer

Çözüldü✓ Kule tipi soğutucu taktıktan sonra anakartta cpu ezdebug ışığı yanıyor.

stok soğutucu ile nasıl oluyor peki macun değişiminden sonra sıcaklık baya bir düştü. bir şey zannettiğimden almadım video test ve yorumlara bakarak aldım. 5600 için undervolt nasıl yapacağım. anakartım MSI A520M-A pro
  13. tariksariyer

Çözüldü✓ Kule tipi soğutucu taktıktan sonra anakartta cpu ezdebug ışığı yanıyor.

dip not: bios resetten sonra cpu ışığı söndü ram slotlarını temizleyip ramleri taktıktan sonra pc açıldı
  14. tariksariyer

pazartesi gununden beri bununla ugrasiyorum cumartesi gunu aldigim yerin servisine bırakacağım. ama islemci pinlerinde bir sorun yok garantiden yana bir sıkıntı olur mu acaba? bir de islemci soğutucusu alıp monte ettirebileceğim bir yer biliyor musun? uğraşın için teşekkür ederim iyi geceler hocam 🙏
  15. tariksariyer

anakartim MSI A520M-A PRO / güç dügmesine bastığımda fanlar çalısmaya başlıyor. rgblerde yanıyor. fakat anakarttaki ezdebug dram ışığı beyaz bir sekilde sürekli olarak yanıyor // şimdi farkettim pcyi açtığım an 2-3 kez cpu ve dram arasında gidip geliyor ışık en son dramde kalıp yanıyor
  16. tariksariyer

stok fan olduğu için zaten 4 pinli bir tane kablosu var onu cpu_fana taktım fan çalışıyor sorun yok 2 yuva var ilk slot islemciye yakın olan değil mi 2 rami de ilk slota takıp denedim ama bios pilini cikartma isleminden sonra yaptim ramleri. 2 rami de yerine takıp tekrar bios reset yapayim mi?
  17. tariksariyer

dediğiniz gibi yaptım cpu ışığı söndü su an dram ışığı yanıyor ramleri cikartip uclarini silgi ile hafif bir sekilde sildim ram yuvalarına üfledim biraz fakat duzelmedi
  18. tariksariyer

stok fanı tekrar takarken islemciye baktım pinlerde bir yamukluk söz konusu değildi. ayrıca stok fanın ne kadar yetersiz olduğu çok bariz degil mi hocam. yuk altinda 85-90 lari gordugu oluyordu. ama 3 fanlı model tercih etmek işi zorlaştırdi galiba zaten bir tecrübem yoktu bu konuda. islemci...
  19. tariksariyer

Selamlar, 1 senedir kullandığım ryzen 5 5600 + rtx 2060 ekran kartlı sistemimde stok soğutucuyu yetersiz bulduğum için kule tipi soğutucu aldım gametech markasından. soğutucunun icerisinden çıkan macunun kalitesiz olduğunu düşünüp wipaste c2 macun aldim. iki urun elime gectikten sonra dikkatli...
Top Bottom