Arama sonuçları: *

1. T

64k pc 4070 ti pc nasıl öneriniz varmı

Kral açılçası parçalar hakkında tam bilgim yok ekran kartı ve ana kart zaten en iyileri denebilir. işlemci soğutucu için 3 fanlı çok gerekli mi bilemedim alacağın işlemci zaten iyi bence önce stok fanı bir kullan ısı değerinden memnun kalmazsan parayı o zaman verirsin diye düşünüyorum...
  2. T

64k pc 4070 ti pc nasıl öneriniz varmı

Dostum herşeyi geçiyorum zevkler tartışılmaz ama 2 seneden beri siyah kasa kullanan biri olarak söylüyorum alıyorken kasanı beyaz al yan panel camlı olsun ve en kral kasalar bile daha uyguna gelir. Açıkçası beyaz kasa çok estetik duruyor daha yeni aldım yıllardan beri mallık yapmışım diyebilirim
  3. T

Çözüldü✓ Klavyede tuşu yazılımla devre dışı bırakmak garantiden çıkarır mı?

Dostum yanlışım varsa düzelt ama zaten söylediğin yazılım bilgisayarın algıladığı klavyedeki basma tuşunu değiştiriyor. Yani klavyenin kendine ait özel bir hafızası yok ayrıca tekrardan eski tuşa getirmekte yine yazılımla sadece bir tık uzağında farklı bir bilgisayara taktığında zaten yaptığın...
  4. T

Klavye-Mouse Paylaşımı

Arkadaşlar selam. İşyeri bilgisayarım olduğu için bilgisayara hiç bir program yükleyemiyorum. yönetici oturum şifresi istediği istiyor ve yasak zaten. Basit bir sorum varprogramsız bir şekilde aparat tarzı bişiyle klavye ve mouse mu minik bir switch tarzı cihaza ve o cihazdan çıkacak usbyide 2...
Top Bottom