Arama sonuçları: *

1. M

Windows store silindi ve geri yüklenmiyor

Denicem teşekkürler
  2. M

Windows store silindi ve geri yüklenmiyor

Arkadaşlar win store bi şekilde pc den gitmis yanlıslıkla kaldırmıs olabileceğimi düşünmüyorum ama ne olduysa pc de store yok. İnternetten baktığımda powershell den birkaç komutla yapıldığı söyleniyor ama powershell de de objectnotfound tarzı türlü türlü hata veriyor çözümü bilen yardımcı...
  3. M

SIVI SOĞUTMA IŞIĞI YANMIYOR

arkadaslar sıvı soğutmam gamepower skadi ilk aldığım zaman düzgün çalışıyordu rgb leri fakat son zamanlarda çok nadir yanıyor hatta yanmıyor bilgisayar 2 3 kere kapatılıp açıldığında yanıyor ama yinede nadiren yaşanıyor kablolarını ve kontrolcüsüne baktım fakat hersey düzgün görünüyordu yardım...
  4. M

AMD EKRAN KARTIMI? NVİDİA MI?

2. El e alerjim yok fakat güvenemiyorum 1700414952 O sürücü düzeltilebilir belki yılbaşını bekleeyeceğim 1700414971 Benim ekran kartımda öyle ısınma problemi yok şahsen 1700415011 Amd tabikide fp konusunda çok iyi ama yazılım konusunda kötü 1700415042 Amd nin yazılım tarafı çok sıkıntılı...
  5. M

AMD EKRAN KARTIMI? NVİDİA MI?

Arkadaşlar bende rx6700 var ve ekran kartından memnunum ama yükseltmek istiyorum. Fakat nvidia nın 4060 4070 i arasında ve amd nin 7000 serisi arasında kaldım sizce hangisi?
  6. M

Ekran kartım neden satılmıyor?

Yükseltme amaçlı satıyorum
  7. M

Haklısız hedefim rtx4060 almak ama sıfırdan o parayı toparlamak zor ekran kartının piyasası zatn 9300+ çok düşük fiyata satmak istemiyorum
  8. Xfx rx6700 10gb

Xfx rx6700 10gb

XFX RX6700 10GB SWİFT 309 CORE EKRAN KARTI ekran kartım 10 aylık olup garantisi devam etmektedir kutulu üründür hâlâ kasamda takılı kullanmaktayım. Yükseltme amaçlı satıyorum. Çok çok temiz kullanılmıştır. 160 bit ve 4k ya kadar çözünürlük desteklemektedir . FSR 2.0 ve yeni gelecek olan FSR 3.0...
  9. M

8500 8700 olurmu
  10. M

Sizce kaça koymalıyım
  11. M

Kart xfx rx6700 10gb swift 309 9800tl sıfır piyasaya sahip ben 9000 a koydum çünkü hem yeni ürün hemde garantisi devam etmekte
  12. M

Arkadaşlar ekran kartımı satmaya çalışıyorum ama hiçbir yerde alıcı bulamıyorum. Kart yeni garantisi falan da var cillop gibi makine hâlâ kasamda ve kullanıyorum. Yardımcı olabilir misiniz
Top Bottom