Arama sonuçları: *

1. K

Beyaz klavye mouse önerisi

Tamamdır, o zaman en yakın zaman da sipariş veririm. Yardımlarınız için teşekkürler hepinize.
  2. K

İncelemelerine baktım z11'in @xmajezik 'in dediği gibi neredeyse aynı gibi kalvyeler sesleri bile aşırı benziyor. 1723377691 Size göre Dareu A950 Pro ve Redragon K617 iyi midir? 2-3 gün içinde sipariş veririm yüksek ihtimalle.
  3. K

Siz de hangi klavye var ve memnun musunuz?
  4. K

Önerilen klavyelere de baktım. Benim için outemo switchler sıkıntı yaratmaz. Yüksek ihtimalle Redragon K617'yi alıcam ama fare için hala daha uygun bir ürün arıyorum. Güzel bir ürün bulamazsam Dareu A950 Pro'yu alıcam. Bildiğiniz fareler varsa önerilerinizi bekliyorum.
  5. K

Senin bi önerin var mı?
  6. K

Dareu A950 Pro alırsam 1200TL falan kalır maksimum. Bu klavyeyi hotswap olduğu için seçtim biraz da.
  7. K

Klavye hakkında ne düşünüyorsun acaba. Başka önerilerin var mı?
  8. K

Connect game sitesi türkiye üzerinden mi gönderim yapıyor ilk kez duydum o yüzden sormak istedim. Bir de Amazon Prime aboneliğimiz olduğu zaman kargo ve gümrük ücretlerini onlar mı karşılıyor eğer öyleyse Attack Shark X3 gayet uyguna gelicek bana. Ona da güzel dedikleri için sormak istedim...
  9. K

Öncelikle bir bölüm seçmem gerekiyordu mouse konusunda daha çok yardıma ihtiyacım olduğu için bu bölümü seçtim. Şu anda kullandığım klavye mouse kablosuz ve gerçekten kablosuz olması çok rahat oluyor ama kaliteli ürünlerde kablosuz özelliği eklendiğinde fiyatlar arttığından kablolu tarafına da...
Top Bottom