Arama sonuçları: *

1. C

bEpInEx eklentisi nasıl kaldırılır?

Merhaba. Ben sons of the forestte cheat menu açmak için YUMI diye bir program yükledim. The forest için de Mod APİ denen siteden indirmiştim ve sandım ki sons of the forestinkini de böyle yapabilmişler. Indirdim ve kurdum ama eklenti hangisi nereye atıp yükleyebiliriz onu yapamadım. Programı ve...
  2. C

Logitech G733 Wireless Lightspeed 7.1 alınır mı?

Logitech in G733 kablosuz kulaklığı nasıldır? Ses kalitesi Pil tüketim süresi falan nasıl? Logitechin ürünlerini hep beğenmişimdir. Kablolu kulaklığını kullandıktan sonra kablosuz ve bu şık olanı çıktığını görünce çok almak istedim ama ürün biraz pahalı olduğu için hemen atlamak istemedim ...
  3. C

Forza horizon 4 de Audi RS6 yeni kasa var mı?

forza 4 yeni araçları eklediği oluyor alakası yok eski olduğu için 1709124218 Galiba 500 TL gircek bana çok istiyorum ya
  4. C

tm teşekkür ederim ama forza 5 i daha almadım. Nerde bulurum ucuza forza 5 i ya ucuza steam key yok mu 300 TL civarına
  5. C

Hm anladım 1 mln üzeri CR veren paket hangisi peki?
  6. C

Hm anladım teşekkür ederim. Peki tüm arabaları dlc olmadan alabiliyoruz mu çünkü forza 4 ü alacağım zamanda bazı arabalar dlcsiz gelmiyordu.
  7. C

Forza 5 de var mı? ee peki dlc gerekiyor mu pek anlamıyorum dlclerden. Eğer oyun içinde oyun parasıyla alabiliyorsam söyler misin
  8. C

Forza horizon 4 de Audi RS6 yeni kasa (C8 2019) var mı? RS6 yı çok sevdiğim için onunla oynamak istiyorum. Forza 4 ün ultimate paketini 2023 ün 2. çeyreğinde almıştım 100 TL ye ama yine birkaç dlc ayrı satılıyordu ve onlara da baktığımda istediğim tür arabalar yoktu oyunda. Eğer yoksa da Forza 5...
  9. C

zam yemiş 300tl olmuş

maalesef. Zam yemiş bile
  10. C

zam yemiş 300tl olmuş

Fiyat süreli mi ? Ne zamana kadar bu fiyatta kalır acaba? Parayı çıkartırsam alıcam çünkü (linçlemeyin beni gelir kaynağım yok)
  11. C

Dead island 2 türkçe yama güncel nasıl bulurum?

Dead island 2 nin gold paketini epic gamesten aldım ve bilgisayarıma kurdum. Ve de her diğer oyunlar gibi o kadar gb yüklendikten sonra türkçe dil desteği olmaması üzdü beni. Türkçe yama araştırdım son zamanlarda anonymus un çevirisi gözüme çarptı ama üyelikli istiyor ve üyelik de aylık 100 TL ...
  12. C

Çözüldü✓ Uzun ömürlü güçlü laptop tavsiyesi

Hmmm... kendim zaten asus tuf Laptop kullanıyorum çok ısınıyor pc. Asus rogu bilmiyorum sence ısınır mı ürün? İndirimi baya iyi , işlemcisi ayrı Bi güzel i9 laptop uçar uçar resmen 😂
  13. C

Çözüldü✓ Uzun ömürlü güçlü laptop tavsiyesi

Merhabalar. Benim bir arkadaşım kendine güzel bir oyuncu laptop almak istiyor. Biliyoruz ki laptop piyasası yüksek ve desktop gibi tam performans alamıyoruz. Arkadaşım, blenderda 3d modeller tasarlıyor araba, tır vs. ve birkaç başka güçlü pc gerektiren programları da kullanmayı düşünüyor...
  14. C

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

maalesef para yok 1. sini de 2. sini de alamıcam maalesef. 😅
  15. C

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

Hm anladım teşekkürler
  16. C

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

GTX1650 8 gb ram laptopta kaldırır mı ki acaba? ilerde rami ve ssd yi yükseltcem zaten ama şuanlık böyle :(
  17. C

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

Aynen miles moralesden bahsediyorum
  18. C

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

Hmm... hikayesi cazip geliyor ve spiderman 1 den daha ucuza geliyor şuan Epicte. Parasını hak etme meselesi yapıyorsunuz ama oyunlar artık 500-1300 TL arası fiyatlara satılıyor . Ve şuan indirimde olduğu için almakta sıkıntı çekmeyeceğimizi düşünüyorum. Valla para olsa ikisi de 600 TL'ye denk...
  19. C

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

miles morales 2. oyun mu? Ben 1. oyunu oynamadım çünkü alamam pahalı. Miles moralesteki yeni çocuğun oyunu beni kendine çekti güzel oyun. Elektrik gücü olduğunu da bilmiyordum .Oynarken baya zevk alırım
  20. C

EPİC GAMES TAKSİT VAR MI

Taksit yok epic gameste. Mobil bankacılık uygulamasından taksitli nakit avans çekmen gerekiyor. yada kredi çekebilirsin. faizsiz nakit avans yada kredi varsa o kampanyaları takip et
Top Bottom