Arama sonuçları: *

• Users: butcherb3y
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. butcherb3y

Yardım Ekran kartı hatasi acil yardım

Merhaba benim laptopum var ve ekran kartı driver yuklucem marka AMD HD 7600 m amd nin kendi sitesinden bakıyorum direk aynısı yok bende benzer olani indirdim gördü gibi ama CS2 de fln kasiyor hata veriyor yine kart 7600 yoktu 7650 fln indirdim galiba çözüm ne neden aynısı yok 7600
  2. butcherb3y

Sistemim CS2 kaldırır mı?

Merhaba CS2 oynamak istiyorum ama sistemim kaldırır mı bunun hakkında pek bilgi sahibi değilim bakarmisiniz rica etsem kaldırır mı Ekran kartı: AMD Radeon HD 7600 m İşlemci: i7 3. Nesil Ram: 8 gb Directx sürümü: 12
  3. butcherb3y

İkinci elden şöyle bir PC toplamaya karar verdim sizce nasıl?

Merhaba Apdullah abinin videosundan gördüm ikinci el PC toplama banada lazımdı hazır 2070 rx6600 sistemler 16-18 k arasında kendim toplayarak şunları almaya karar verdim sizce nasıl Ekran kartı rx6800 İşlemci ryzen5 5600 Anakart MSI b450 Ram 8+8 16gb ddr4 M2 sıfır alınacak High powe 600 w 80+...
  4. butcherb3y

YouTubede gönderi oluşturma

Merhaba arkadaşlar yotubede gönderi oluşturmak istiyorum ve nasıl yapılacak oluşturma kısmına basıyorum gönderi veya anket paylaş yok topluluk kısmı hesabımda var gözüküyor
  5. butcherb3y

Bu PC alınır mı sizce?

Merhaba iş için PC Alaçam oyun oynayan bı tip değilim oyansam CS2 fln oynarım %90 iş yapacam siber güvenlik işim bu PC nasıl sizin görüşünüz nedir.
  6. butcherb3y

Bu PC alınır mı sizce?

Merhaba iş için PC Alaçam oyun oynayan bı tip değilim oyansam CS2 fln oynarım %90 iş yapacam siber güvenlik işim bu PC nasıl sizin görüşünüz nedir.
  7. butcherb3y

Bu sistem darboğaz yaparmi ?

Merhaba yakın zamanda bir sistem alacam ve bakma aşamasındayim bu sistem darboğaz yaparmi alınır mı?
  8. butcherb3y

Bu sistem dar boğaz yapar mı?

Merhaba iş için PC Alaçam ve oyun oynamıyorum bunu göz önüne alarak yorum yaparsanız sevinirim oynasam bile rise of kingdoms oynarım ve CS2 ye başlarim belki
  9. butcherb3y

Bu sistem 19 k ya alınır mı

Merhaba yazılım ve siber güvenlik için PC lazım oyun oynamıyorum bu PC 2. El sıfırlara sürekli zam geliyor sabit kalmıyor bu oc 19 k demiş ben 17-18 civarında alsam uygun mu
  10. butcherb3y

İkinci el bu PC alınır mı?

Yazılım siber güvenlik için PC lazım oyun oynamıyorum oynarsam rise of kingdoms fln sıfır bende alırım ama 2 haftada bı zam geliyor parada daha tam değil bende 2. El yöneldim en azından pazarlık var onda ve uzun süre durur fiyat bu PC nasıl 17 18 alınsa pazarlıkla uygun mu monitör klavye mouse...
  11. butcherb3y

Sahibinden bu PC alınır mı?

Evet sürekli buraya konu açıp aynı şeyleri diyorum ama yardım lazım bütçem kisitli ve hemen almiyacam PC yi bu yüzden sıfır baksamda hemen zam geliyor ve oyun oynamıyorum ben oynasam bile rise of kingdoms fln PC iş için Alaçam isim yazılım siber güvenlik ve bu PC yi düşünüyorum ikinci el 16.500...
  12. butcherb3y

Furmarkta 60-65 derece olan 3070 kart sıcaklık derecesi iyi mi

Soru yukardaki gibi
  13. butcherb3y

14 k verilir mi bu PC ye

Merhaba iş için PC Alaçam ve oyun oynamıyorum 14 k bu PC buldum indirimle 12.500 vb fiyata alsan uygun olur mu
  14. butcherb3y

15 k GTX 1650 alıntı mi ?

Merhaba iş icin PC alacaktım bugün 28 k olmuş 8k eklemişler iş için 15 k GTX 1650 alınır mı ilerleyen zamanda değiştiririm gerekirse oyun oynamıyorum sadece iş için siber güvenlik yazılım
  15. butcherb3y

Bu Rampage klavye alınır mı?

Rampage kb-r03 alınır mı 7 farklı ışık ve sese duyarlı ışık sistemi https://www.n11.com/urun/rampage-rapido-plus-semi-sese-duyarli-rainbow-makrolu-mekanik-oyuncu-klavye-58111?magaza=vpbilisim
  16. butcherb3y

Sahibinden bu PC alınır mı?

Merhaba sahibinden bu PC alınır mı bütün parçaları satıyor ama ben sadece toplu kasayı alsam yeter bütün ekipmanlara 18 k demiş siber güvenlik için alıyorum oyun oynamıyorum
  17. butcherb3y

Rx550 ekran kartı bakınız?

Merhabalar letgoda satış yapmaktayim ama al sata girecem. Rx550 500 TL fiyat yazmış pazarlık ile 400-450 TL alsam daha yükseğe kar yapacak kadar satabilirmiyim yada sizin önerinkz ne olurdu al satta parça olarak kolay elden çıkan vb
  18. butcherb3y

Bu PC nasıl sizce alınır?

Yazılım siber güvenlik için nasıl daha ucuz işime yarayacak varsa atarmisiniz oyun oynamıyorum. Sizden daha ucuz bana yetecek varsada atmanızı istiyorum teşekkürler
  19. butcherb3y

AMD Ryzen 5 5600 için sıvı soğutma önerisi?

Merhaba Ryzen 5 5600 için uygun Sıvı soğutma lazım ben bunu düşündüm sizin öneriniz ne olurdu. https://www.gamegaraj.com/urun/darkflash-dc240-240mm-argb-siyah-sivi-sogutma/
Top Bottom