Arama sonuçları: *

1. L

SSD anakart ile uyumlu mu ?

Arkadaşlar herkese selam. Yakın zamanda bir sistem toplamaya başladım, neredeyse bütün parçalar hazır lakin SSD ve RAM konusunda tereddüte kapıldım. Anakart ile uyumsuz olur korkusu beni çok rahatsız etmeye başladı. Anakart modelim şu...
  2. L

APU sistem nasıl toplanır ?

Herkese selam dostlar yakın zamanda PC toplamaya başladım bu ay sonu SSD ve RAM'leri alacağım geriye sadece ekran kartı kalıyor. Sistemi 1 aylığına APU olarak kullanmayı düşünüyorum işlemcim R5 7600 nasıl APU kuracağım ve kablolama işlemini vesaire yapacağım bilmiyorum açıkçası o yüzden bu beni...
  3. L

amd ryzen 5 7600 dahili gpu performansı

Hocam merhabalar. R5 7600 için apu deneyiminiz nasıldı acaba bende apu kullanmayı düşünüyorumda geçici bir süre
  4. L

Yardım Ddr5 Gigabyte B650M DS3H AMD AM5 alınır mı

7600 al hem ısınma derdin olmaz hemde öç yapıp performans olarak öne bile geçirebilirsin
  5. L

2 Mönitör Arasından Hangisi?

Hocam selamlar önerdiğiniz rog strix modelini bende düşünüyordum lakin çok fazla kötü yorum gördüm Monitörü kullanarak mı yorum yaptınız merak ediyorum bende alma radyesindeyimde
  6. L

Bu Monitör Sizce alınır mı??

+1 bende cevapları merak ediyorum
  7. L

53k sistem önerileri

Selamlar hocam , çok doğru tahminde bulundunuz 3090 istememin nedeni sadece VRAM miktarı daha fazla olduğu içindi ama tercihimi değiştirip 7800xt almaya karar verdim galiba :)
  8. L

53k sistem önerileri

Herkese selamlar dostlar yakın zamanda bir sistem toplayacağım bütçe her şey dahil 53k ekran kartı rtx 3090 olacak şekilde diğer parçaları uyarlayıp sistem önerisinde bulunursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler hepinize iyi günler efenim :)
  9. L

8000 TL monitör önerisi

Hocam açıkçası ürün hakkında merak ettiğim çok fazla şey var ama monitör kavramları hakkında araştırma yapmalıyım yoksa dediklerinizi anlamayabilirim kusura bakmayın. Sabah işe gideceğim ben artık yatayım hayırlı geceler :)
  10. L

Çözüldü✓ RK 61 klavye alınır mı ?

Herkese selamlar dostlar. yakın zamanda sistem toplayacağım rk61 i buldum ve aslına bakarsanız hoşuma da gitti sizce alınır mı ? Kullanan varsa önerisi varmı ? Kullanıcı ve diğer arkadaşlar için yorumlar bekliyor olacağım şimdiden teşekkürler hepinize:)
  11. L

8000 TL monitör önerisi

Dostum yorumun için teşekkürler bahsettiğin monitörü geçen gün gördüm ve aşırı hoşuma gitti ama 2k seçenekleri değerlendirmek istedim beğendiğim bir monitörü senin kullanman ayrıca beni rahatlattı eğer asus rog da karar kılarsam sana haber vereceğim teşekkürler:)
  12. L

8000 TL monitör önerisi

Merhabalar dostlar.yakın zamanda pc toplayacağım o yüzden bir an önce monitör konusunda bir karara varmam gerekiyor sizce 1080p 240hz bir monitör mü yoksa 2k 144/180 Hz bir monitör mü tercih etmeliyim ayrıca sizin önerileriniz nelerdir söylerseniz sevinirim teşekkürler iyi günler dostlar.
Top Bottom