Arama sonuçları: *

1. Y

43inç Beko Tv Alınır mı?

https://www.beko.com.tr/android-tv/b43-d-790-b-android-tv Bu tv ye bakmıştım bir beko şubesinde vade farksız 7 taksit yapılıyor alınabilir mi
  2. Y

7000-8000 civarında televizyon önerisi

Anladım onvoyu alacam gibi duruyor biraz daha araştırayım. Çok teşekkür ederim
  3. Y

Tod uygulamasını kullancam genellikle onu sorunsuz açsın ve düzgün bir kalitesi olsun yeterli ama teknik desteğin kötü olması sıkıntı ya bu tvde tod tv uygulama olarak yüklü mü yoksa biz mi yüklüyoruz hocam
  4. Y

Hocam ben de buna bakmıştım da onvo daha önce çevremde de kullanan olmadığı için emin olamadım ya
  5. Y

Bunun görüntü kalitesi nasıldır hocam normal tvden farksız mı monitör tv diyor ya bi fark oluyor mu acaba
  6. Y

Tod tvden maç izlicem veya internet üzerinden dizi film izlicem hocam
  7. Y

Herkese iyi günler. Odamda ağırlıklı olarak maç izlemek için bir televizyon arıyorum. 7 8 civarına güzel smart tv bulunabilir mi? Fiyat olarak biraz daha çıkabilirim önerilerinize açığım.
  8. Y

lost tarzı dizi önerisi

lostu yeni bitirdim. bu tarz dizi önerisi olan varsa önerebilir mi?
  9. Y

Tod Tv yayınları nasıl ve alınır mı ?

tod ile ilgili şikayeti olanlar da gördüm ama sizin herhangi bir sorununuz oldu mu acaba
  10. Y

yani bunun yerine ip tv falan da alınır diyorlar ama yasal değil o bir sorun olur mu hiç bilgim yok. siz tod kullanıyor muydunuz peki
  11. Y

100 mbps netim var da hocam fiyat iyi mi peki 199 tl
  12. Y

arkadaşlar iyi günler. Tod tv almak istiyorum avrupa ligi ve süper lig olan paket 199 tl sizce alınır mı 8 taksitle ödeniyor sezonluk paket. kullanan var mı donma kasma oluyor mu veya yayın geriden geliyor mu?
  13. Y

A24 çift imei mi tek imei mi

maalesef aradığımda da tekrar deneyin ara ara diyorlar. anlamadım ne yapacağım bilmiyorum.
  14. Y

gsb bize bilgileri giriyorum tamamla diyorum ekran kalıyor

merhabalar, telefonu aldım tüm bilgileri eksiksiz giriyorum tamamla diyince hiçbir şey olmuyor ekranda ne yapmam gerek bu sorunu yaşayan var mı
  15. Y

Teşekkür ederim hallettim ama bakanlığın sitesinde en son tamamla diyorum ilerlemiyor tek bende mi böyle acaba
  16. Y

Merhabalar, a24 siparişi vermiştim vatandan ve yeni elime ulaştı. Faturada tek imei var ama çift imei olması lazım deniyor. Vergi indirimi ile alıyorum bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba
  17. Y

Samsung m34 vergi indirimi

Maalesef öğrenemedim net olarak bazı yerlerde okudum oluyor diyen var oluyor diyen var
  18. Y

Samsung m34 vergi indirimi

iyi akşamlar herkese. Samsung'un sitesinde öğrenci indirimi aktif edilince 9499 TL'ye m34 olduğunu gördüm. bunun üzerinden vergi indirimi tekrar oluyor mu alan var mı bilgilendirirseniz sevinirim.
Top Bottom