Arama sonuçları: *

1. SilentDeath

Hayvan gibi idman yapıp hayvan gibi yemek yiyorum

Arkadaşlar son 21 gündür bu şekildeyim 85 kilo başladım 90 kiloya çıktım daha önce ağırlık kaldırmamış biri olarak bu süreçte bir sürü ağırlık kaldırıp basketbol idmanlarına katıldım. Yüksek tempo yalan yok tatlımı da eksik etmedim. Ama sağlıklı beslendim. Abur cubur yemedim. Aldığım bu kilo...
  2. SilentDeath

borsalar düşüşte btc alınır mı

arkadaşlar kriptolar düşüyor şu anda kripto alınır mı yoksa daha beklemeli miyim
  3. SilentDeath

cod mw serisi satın aldım

arkadaşlar cod mw2 aldım ve daha önce hiçbir mw oynayan insan değilim mw2 konusunu anlamak için ondan önce çıkan mw4 ü de satın almam gerekli mi? yoksa aralarında bir konu bağlantıları yok mu ? teşekkürler
  4. SilentDeath

sıfırdan c# öğrenmek için kaynak önerisi

Arkadaşlar selam, bilgisayar ve oyunlar benim bir hobi alanım saatlerce oyun yada bilgisayar başında kalabilirim lakin artık bu saatleri daha değerli kullanmak istiyorum ve bundan mütevellik insanların oyunlarını ,programlarını değil kendi programlarımı kullanmak gerçekten çok istiyorum. bu...
  5. SilentDeath

Oyunun adı nedir? Yardım

Arkadaşlar bu instagramda felan gördüğümüz. Helikoptere giden 2 tane kendi askerini vuran hain komutan var ya, o oyunun adı nedir satın alıp oynamak istiyorum
  6. SilentDeath

Sistemimin ederi nedir ?

2 X CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram 1 X KIOXIA EXCERIA 500GB NVMe M.2 SSD (1700MB Okuma / 1600MB Yazma) 1 X ASUS TUF GeForce GTX 1650 P OC 4GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı 1 X Intel Core i3 10100F 3.60GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek 1200 14nm İşlemci 1 X ASUS PRIME...
  7. SilentDeath

rust fps drop yaşıyorum

16 gb ram im var gtx1650 i310100f rust oynarken drop yaşıyorum ve oyunu oynanmayacak seviyeye getiriyor. Daha demin drop yaşarken ekran kartı kullanım oranlanı vs baktıüımda %40 - %70 gördüm zaman zaman %100 drop ekran kartını kendini kullanma yüzdesi düştüğünde oluyor bu sorunu nasıl...
  8. SilentDeath

rampage driver kulaklık gözükmeme sorunu

rampage rmk 12 manly kulaklığını aldım bügün driverını kurmaya çalıştım ve hiçbirşekilde driverda kulaklık gözükmüyor biraz araştırmam sonucu bu konudan müzdarip bir sürü insan olduğunu gördüm. Bu sorunla karşılaşan ve sorunun çözen biri var mıdır bana yardım edebilir mi acaba .?
  9. SilentDeath

hangi antivürüs programını kullanmalıyım

pcimde hangi antivürüs programını kullanmalıyım hangisi en iyisidir ücretli veya ücretsiz fark etmez
  10. SilentDeath

Rampage RM-K12 alınır mı

baya bir araştırdım bütçeme göre uygun 200 TL 7.1 bu kulaklığı buldum alınır mı var mıdır kullanan ?
  11. SilentDeath

gamepower jin mi gamepower mei mi?

arkadaşlar kulaklıklar yakın gibi mei daha pahalı o yüzden jin mi almalıyım yoksa mei mi 1638644396...
  12. SilentDeath

250 ₺ kulaklık önerisi

arkadaşlar 250 TL max bütçe oyuncu kulaklığı arıyorum mikrofon iyi olmalı ve ses de rahat kasabilmeliyim + olarak kulak terleme yapmasa çok iyi olur
  13. SilentDeath

bellek frekans arttırma

beyler Allahın izniyle sonunda size yeni pcimden yazıyorum. bügün geldi ve kurulum yaptım. belleklerim 3200 mhz anakart 3200 mhz işlemcim 2666mhz destekliyor şu anda sistem 2133 mhz kullanıyor bunu 2666 nasıl yaparım ?
  14. SilentDeath

Yardım Pc aldım yardım lazım

Bilgisayara lan kablosu bağladım. Modemde de şan ışığı yanıyor ancak internet gözükmüyor neden
  15. SilentDeath

Yardım Pcim geldi yardım edin

Pcim geldi ve ekran kartını taktım eleştirin kablosunu da taktım montoledim ama anakartın kutusundan bir kablo çıktı onu da takmalı mıyım
  16. SilentDeath

Kargom ve kargomun kurulumu

1. Sorum İtopyadan hazır sistem aldım ups ile gönderildi daha önce ups ile hiç alışveriş yapmadım KURYE DAĞITMAK ÜZERE ÇIKARDI (BILGISAYAR PROGRAMI) Yazıyor bu, bügün gelicek anlamına gelir mi 2. Sorum hazır sistemde sistem montaj hizmeti olmasına rağmen birkaç şey montajlı olmadan geliyor...
  17. SilentDeath

Monitör açımı nasıl ayarlarım

Arklar yeni mönitör aldım ama bakış açısı biraz aşağıya bakıyor gibi daha 90 derece yapmak istiyorum ne yapmalıyım
  18. SilentDeath

İ3 10100f ile 3200mhz RAM kullanmak

Anakart Asus prime 510M-K 3200mhz RAM corsahir 8x2 3200mhz ramleri Ama birkaç videoda intel i3 10100fin RAM frekansını kısıtladığını duydum ben bu donanımlarla 3200mhz RAM kullanabilir mıyım
  19. SilentDeath

6500 e Kemal in sistemi aldım

Arkadaşlar bir arkadaş 500 TL indirim kodu vermişti onunla birlikte aldım o arkadaşın konusunu bulamadım o arkadaş bunu görüyorsa çok teşekkür ediyorum sağ ol
  20. SilentDeath

Acer nitro qg241ypbmiipx

Abdullah abi link atmış bu monitörü 165hz va panel varmı kullanan memnun kalanlar youtubeda hiç incelemesini göremedim
Top Bottom