Arama sonuçları: *

1. arda.wqqp

Telefonda kopyaladım şeyi winde yapıştırabilir miyim

Eğer panoya kopyaladığınız metinlerden bahsediyorsanız KDE Connect ile yapılabiliyor
  2. arda.wqqp

Çözüldü✓ 5 bin TL 7 bin TL arası monitör önerisi

hocam arkadaşım almıştı lenovo legion bu fiyata ama hangisiydi hatırlamıyorum ki 180 hz di gayet güzel monitör bulursam atıcam 1724280226...
  3. arda.wqqp

Çözüldü✓ 5 bin TL 7 bin TL arası monitör önerisi

https://www.pazarama.com/lenovo-legion-r25f-30-67b8gacbtk-245-05-ms-full-hd-monitor-teshir-p-2500010124?srsltid=AfmBOooePxzHeWRxGZnawtcT_ghOnTCfHeYqTImllNbciDZEAhjx1q-Q 1724279651 almayın hocam yanlış atmışım hem teşhir ürünü hemde kaç hz yazmıyor
  4. arda.wqqp

Galatasaray turu geçer mi yoksa evine mi gider ?

aynen öyle hocam fenerbahçe derbisi yakın bu seferde yenilirsek madara olacağız gibi geliyor üstelik avrupadanda elenirsek biz bu sezon boyunca dışarı çıkmayalım
  5. arda.wqqp

aynen öyle katılıyorum hocam biz yine dua edelim jose mourinho alıp böyle olmadığımıza 1724278894 çok doğru ama mümkünse 2. ligde falan
  6. arda.wqqp

iyi oldu hocam avrupa için kötü ama şu takım yönetimi vb biraz akıllansın mis gibi zaha varken aktürkoğlu oynatmaları komik geliyor bence zahaya daha çok şans verilmeli
  7. arda.wqqp

ya hocam bir insanda kas varsa onu taşıyacak gücüde olur yani bence başka bir sorun var bu arkadaşlarda 1724278644 cidden öyle 18m € biraz tuzluydu ama değiyor gibi geldi üstelik jelert te mükemmel çok iyi koşuyor koşması gerektiği yerde
  8. arda.wqqp

aynen öyle hocam korneri saradan alıp kendisi kullanması falan sal bi adam kullansın nolacak sanki ne kaybedersin ki zaten 1 0 geridesin
  9. arda.wqqp

bi sıkıntı da o ya zaten ne nelsson ne abdülkerim ikisi de bir garip oynuyor
  10. arda.wqqp

gerçekten öyle çok sevdiğim insandır ama bu kadar yani adam oynayamıyor aynı şekilde mertenste öyle tamam güzel oynayabiliyor ama ne kadar daha oynar bilemezsin sadece boey satışından 35 milyon kazandın avrupa geliri vb. var rahat 50m € paramız vardı ama nedense güzel transfer yok şampiyon bile...
  11. arda.wqqp

kesinlikle öyle hadi diyelim muslerayı çok oynatmak istiyorsun bir tane sağlam kaleci al onu da hazırla zaten muslerayla 1 + 1 sözleşme imzalamışsın şu 1 yıl oynat diğer yılda oynatma aldığın kaleciyi oynat çok mu zor günay bile daha iyiydi helal olsun
  12. arda.wqqp

30 milyon euro dursun özbekin cebine girmez umarım bakılırsa geçen sezonda iyi para kazandık ama transferler belli
  13. arda.wqqp

evet hocam özellikle abdülkerim kaç maçtır oynayamıyor bir şey oldu adama çok severdim güzel oynardı saçları kestirince gitti
  14. arda.wqqp

bu oyunla zor umarım ders almışlardır bu kaçıncı oluyor ilk önce beşiktaşa 5 0 yenildik şimdi bu maç parmaklarımızın ucundan gitti üstelik nedense musleranın performansı rezildi artık yaşlandı
  15. arda.wqqp

inşallah turu geçer ama ben geçemeyeceğini düşünüyorum batshuayi çok iyiydi
  16. arda.wqqp

12 bin tl altı 12 ay taksitli telefon önerisi

note 13 iyidir hocam samsungun a serisine çok ön yargiliyim (maalesef a04 kullaniyorum)
  17. arda.wqqp

Laptop ram yükseltme hk.

hocam şimdi geldi ramim taktım bilgisayara ben 16 gb almıştım yani toplam 20 gb oldu gayet güzel çalışıyorda eskiden yani ram 8 gb iken gta v girdiğimde intel ekran kartım 4 gb gözüküyordu şu an 10 gb oldu bu neden olabilir ?
  18. arda.wqqp

Aras kargo kargomu teslim etmiyor

tamamdır hocam saat olarak sorun yok ama hiç hareket etmemesi ve durak sayısı azalmaması garip geldi ben ne zaman baksam doğru çalışıyordu
  19. arda.wqqp

hocam iyi de yaşadığım yer öyle çok büyük bir yer değil ki 5 saatte 2 kere teslim ederdi 26 durak diyor yani 5 saatte hic bir yere mi teslim edemedi
  20. arda.wqqp

sabah 10.50 de dağıtıma çıkmıştır diye mesaj geldi canlı takip linkine tıkladım 26 durak kaldı diyordu şu an saat 3 ama kargo hâlâ gelmedi hadi diyelim baska yerlere dağıtım yapiyor ama araç şubede gözüküyor ve hâlâ 26 durak kaldı diyor araç hiç hareket etmedi
Top Bottom