Arama sonuçları: *

1. X

Çözüldü✓ Fullmark yaparken pc kapanması

Dendim 37 derece sıcaklık olmasına rağmen hemen kapandı. 1-2 saniye durmadı. Oyunlar da 60 derece olsada kapanmıyor. Fakat test yaparken basar basmaz kapanıyor. Ekran kartın da bir sorun yok sanırım. Bazen açarken çok sesli çalışıyor. Fakat 3-4 dakika sonra gidiyor sesi. Normal çalışmaya devam...
  2. X

Deniyorum 1701537337 Kapandı yine 57 derece sıcaklığa geldi. 5 saniye falan açık kaldı. Fakat açar açmaz deneyince sıcaklık 45 olsa dahi kapanıyor. 1701537481 Tek sorun bu kaldı güç kaynağının watt kısmı yazmıyor. Sanırım güç kaynağını değişmek gerek.
  3. X

Merhaba arkadaşlar fullmark yaparken pc kapanıyor. Isı derecesi düşük olmasına rağmen kapanıyor. Cs oynarken 60 derecelerde kapanmıyor fakat. Fullmar açarken kapanıyor...
  4. X

Çözüldü✓ Fullmark yaparken 10 saniye de pc kapanması !

Sahiniden Gaming Türkiye bir çok ekran kartı var sıfır diyorlar fakat hiçbirşeyin garantisini ve faturasını alamadım. Whatsapp dan 11 de yaz dediler atayım dediler. Kim bilir ne atacaklar o yüzden pek umursamadım. Fakat kapanma kısmı canımı sıkıyor biraz. 1701531618 Sahibidene gir. Gaming...
  5. X

Yeni aldım pc yi ekran kartı sıfır dedi. Gaming Türkiye den aldım. Yani güç kaynağının markası yok. Watt göremiyorum. Ekran kartı temiz gibi fakat güç kaynağından öpmüş olabilir. Veya bir şey yapıldı mı bilmiyorum. Nasıl çözebilirim ?
  6. X

Merhaba arkadaşlar fullmark testi yapayım dedim. 58 gibi dereceleri geldiği zaman hemen pc kapanıyor. Daha oyunlar da bir sorun yaşamadım fakat bu testde neden kapandığını çözemedim. Biraz araştırdım Voltaj eksinliğiden kaynaklı psudan olabilirmiş. Güç kaynağına bakmak için kasaya baktım fakat...
  7. X

4200 ₺ Bütçem mevcut. FPS oyunlar için hangisini tercih etmem lazım ?

MSI G244F Nasıl peki ? https://www.laptop.com.tr/urun/412721/msi-g244f-23-8-inc-170hz-1ms-flat-rapid-ips-freesync-full-hd-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.55.7
  8. X

O kadar monitor yazdım bunu sipariş verdim. Umarım pişman olmam. Philips Evnia 24" 24M1N3200ZA-00 1ms https://www.sinerji.gen.tr/philips-evnia-24-24m1n3200za-00-1ms-165hz-hdmidisplayport-g-sync-ips-gaming-monitor-p-47906?v=1.86.2
  9. X

Bu tanıtımdan izledim tam alacaktım biri yazmış. 1. Ölü Piksel Testi: Kaldı. Maalesef üründe 1 Adet ölü piksel çıktı. Diğer arka plan renklerinde bu ölü piksel görünmüyor yalnızca siyah arka planda görünüyor. 2. Işık Sızması Testi: Kaldı ama insani bir kalmak değil bu, öyle böyle bir kalmak...
  10. X

Örnek olarak gördüğüm monitörlere atacağım , arasından daha iyisi varsa bilgilendirirseniz sevinirim. https://www.itopya.com/gamebooster-gb-2419ff-238-180hz-1ms-freesync-g-sync-hdmi-dp-ss-ips-fhd-gaming-monitor_u23260...
Top Bottom