Arama sonuçları: *

1. Zeppix

xsolla yardım

Ubisoft sitesinden alışveriş yapcaktım kod kullanıp her şey iyi gayet fakat solla da ek doğrulama yeri geliyor onu çözemedim yardımcı olurmusunuz dedigi gibi para kesmedi görülmüyor
  2. Zeppix

Çözüldü✓ Bu kasaya sıvı soğutma takılırmı

Aynı kasadan bendede var DeepCool LS520 RGB 240 mm İşlemci Sıvı Soğutucu tavsiye ederim ramlere değmiyor sorun yok tek sıkıntısı ramlere yakın duruyor sorun yaratmıyor.
  3. Zeppix

windows imleç ayarları değişti

Teşekkür ederim.
  4. Zeppix

windows imleç ayarları değişti

bilgisayarı actım kendi kendine mavi olan imleç beyaz oldu yardımcı olurmusunuz
  5. Zeppix

Vac banlı steam hesabına cs2 alınır mı?

csgo hesabım vac ban yedi şimdi aynı steam hesap üzerinden cs2 satın alsam normal bir şekilde seçkin hesap olarak oynayabilirmiyim?
  6. Zeppix

IOS HANGİ IPHONE MODELINI ALMALIYIM

14 pro max sahibiyim tavsiyem 14 alman benim içime 15 sinmedi illa tip c olsun diyosan 15 alabilirsin ama 13 almaktansa telefonun yazılımını düşünüyosan 14 almanı tavsiye ederim hiç bir sorunu yok internette gördügüm kadarıyla sahte şarj aletlerine takmayın telefonun içindeki bir cip yanıyo die...
  7. Zeppix

Çözüldü✓ İşlemci soğutucu önerisi?

DeepCool LS520 RGB 240 mm İşlemci Sıvı Soğutucu öneririm aynı işlemci bende var ve bu sogutucu ileriye dönük işlemciyi geliştirsem bile yeterli olucaktır.
  8. Zeppix

mk-4 termal macun alınır mı

x şeklinde veya nokta şeklinde sürebilirsiniz
  9. Zeppix

mk-4 termal macun alınır mı

Oldukça güzel bi ürün 1 gram bi bilgisayara yeterli bile oluyor
  10. Zeppix

Valorant diskte kaç GB kaplıyor?

45 gb
  11. Zeppix

Rdr 2 offline diskte kaç GB kaplar?

120 gb olması lazım
  12. Zeppix

Topladığım Sisteme Sıvı soğutma önerisi

DeepCool LS520 mevcut bende aynı işlemci gayet fazlasıyla yeterli oluyor
  13. Zeppix

Kasanın temizliği nasıl olmalı?

Altında bir boşluk var onu korkmadan direk çekin rahatça çıkar. Geri takarken de bastırın yerine oturuyor.
  14. Zeppix

Öneri Sıvı Soğutucu Önerisi

hocam ses açısından bende tedirgindim fakat öyle bişey yok oyunda vs valoda rdr2 de hepsinde ultra ayarlarda aynı normal kasa fanı çalışıyor gibi ses var öyle aşırı yok sadece programdan tam hız yaptıgınızda kulaklıgı taktıgında oyunda hafiften fan sesi duyyosun tam hız yapmana gerek yok...
  15. Zeppix

hocam her fanın kendi kablosu var bir kabloyu diğer fana takıyoruz diğer fandan çıkan kaloyu ise cpu fan kısmına takıyoruz pompadan çıkan kablo ise kasanın 3 pinli 12v kablosuna taktım oldukca rahat sorunsuz çalışıyor dönüştürücü vs ihtiyac duymuyosn ayriyetten rgb kablosu var anakartta 5v olan...
  16. Zeppix

ne demek istedigini anlamadım hocam biraz daha acıklarmısın
  17. Zeppix

Buyrun hocam ytden izledigim videolara göre ön panel yerine üste takmayı tavsiye etmiyorlar 240mm gayet yeterli oluyor bende senin gibi düşünüyordum ama cidden memnunum
  18. Zeppix

7500f işlemci bendede mevcut ls520 soğutucu var bende oldukca memnunum xpg valo air kasaya 360 soğutucu sıgmıyor aynı kasa bendede var 240mm taktım az boşluklar var 280mm olucagını düşünüyorum yük altında vs oldukca iyi eskiden 97 derece oluyodu stokta şidmi 70i zor geçiyor memnunum tavsiye ederim.
  19. Zeppix

Çözüldü✓ Airpods Pro 2.Nesil Fiyatlandırması Hakkında

Bence hemen almalısın ben geçen eylül ayında 6.500 TL ye aldım ve kalite performans hakkında konusmak bile istemiyorum herşeyi ortada mükemmel bir kulaklık bana kalırsa hemen almalısın apple ürünlerinden hiçbir zaman zarar eden birisi görmedim
  20. Zeppix

Yardım Sistemim kaç watt kullanıyor

RAM Bellek XPG Lancer 16GB (2x8GB) DDR5 CL38 5200MHz Ram (AX5U5200C3816G-CLABK) Ekran Kartı ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB GDDR6 128 Bit Siyah DLSS 3 Ekran Kartı Anakart ASUS Prime A620M-K 6400MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI VGA mATX Anakart İşlemci AMD Ryzen 5 7500F MPK 3.7GHz...
Top Bottom