Arama sonuçları: *

1. ZandalphoNN

120hz ve üzeri 3000tl bandında monitör aranıyor

Arkadaşlar böyle bi monitör var mı yardımcı olabilir misiniz 3000tl civarına
  2. ZandalphoNN

13-14 bin TL ye sistem tavsiyesi

13-14 bin TL ye sistem tavsiyesi ikinci ele güvenesim gelmiyor bir arkadaşın çocuğuna topluyoruz
  3. ZandalphoNN

10bin TL telefon önerisi

10 bin TL ye kadar büyçem var babanneme telefon alıyoruz 😉
  4. ZandalphoNN

RAM değerlerim normal mi

bu kadar gb boşta olması normal mi
  5. ZandalphoNN

Fifa 22 açılmıyor artık

Fifa 22 oynuyordum normal bir şekilde bu gün girmeye çalıştığımda tuhaf bir sorun çıkıyor karşıma dosyaları falan doğruladım bişey değişmedi yardım eder misiniz 1661366034 oyun dil ve ayarları seçtikten sonra böyle oluyor
  6. ZandalphoNN

Discord fiyatlarını TL ye çevirmek

Discord fiyatlarım dolardan görünüyor bunu 26tl ye almak için ne yapmam lazım
  7. ZandalphoNN

RTX3060 6399 TL ye alınır mı

6399 TL 2 yıl garantili sıfır Zotac 3060 6399 TL kullanmayi dusunmuyorum al sat için alınır mı
  8. ZandalphoNN

Çözüldü✓ GeForce experience sürekli aynı driverı indirip duruyorum ama kurmuyor

6. ya falan indiriyorum sadece indiriyor kurmuyor
  9. ZandalphoNN

Öneri Deathedder Essentinel 150tl

Daha önce atan oldu mu bilmiyorum fakat yine de görmeyen arkadaşlar için link bırakayım https://www.garajonline.com.tr/razer-deathadder-essential-gaming-mouse-siyah-421?fbclid=PAAabOiC8-_GyVRvf_4R8pRX8im919Kgznd2TDFf6GR3AJ9jDnWxG4JjiibD0
  10. ZandalphoNN

Çözüldü✓ Aniden ekran gidiyor ve fanlar son hız dönüyor

aniden ekran gidiyor ve fanlar son hız dönüyor sistemim 1 senelik 2 gündür başıma geliyor bu sıkıntı ne yapmalıyım
  11. ZandalphoNN

Lebron 18 vs Lebron 18 low farkları nelerdir ?

araştırma yapmama rağmen low modelinin neyi fark ettirdiğini anlayamadım , lebron 18 deneme fırsatım olmuştu dili biraz rahatsız ediciydi low modelinde orası düzeltilmiş gibi ikisini de aynı fiyata bulabiliyorum hangisini tercih etmeliyim
  12. ZandalphoNN

Lebron 18 ayakkabılarım büyük numara olmasına rağmen küçük geldi

Arakadaşlar normalde 44 numara ayakkabı giyerim ama lebron 18 imi 45 aldım buna rağmen aykkabı tepeden vuruyor sebebi nedir veya düzelir mi iade etmeli miyim yardımcı olabilir misiniz?
  13. ZandalphoNN

Bisiklet tekerden gelen sürtme sesinin sebebi nedir?

Bir şekilde süratli giderken çöp kutusuna çarptım ve bacağımın derisini yırtmayı başardım fakat sorun bu değil ön tekeri boşta çevirince sürtme tarzı bir ses geliyor
  14. ZandalphoNN

Carraro Gravel g0 vs Carraro Sportive 230

önce bacak gelişimimi sağlayıp ondan sonra sprint atmak istiyorum fakat tamamen kendi çapımdda günlük te kullanmam gerekecektir hangisini tercih etmeliyim
  15. ZandalphoNN

6500tl ye kadar şehir bisikleti önerisi

Şu an Carraro sportive 230 düşünüyorum. Ama önerilere açığım . boyum 192 civarı 51 kadro altı bisiklet önermeyin lütfen
  16. ZandalphoNN

4750tl ye bisiklet önerisi

Şehir/Yol bisikleti tercihimdir lütfen dağ bisikleti önermeyiniz hız yapacağım bilinmedik marka önermeyin lütfen , önerilerinizi bekliyorum
  17. ZandalphoNN

Yardım İşlemci ve Ekran kartı değerlerindeki ani düşüşler?

Sebebi nedir nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz . Anlık düşüyor ve yükseliyor sistemim 3600x ve 2060 var 4000mhz 16gb ram var anakartım b550 m2 ssd ve 1 adet hdd kullanıyorum kasa soğutmam gayet güzel bios ve ekran kartı drvierlarım da güncel 1624984743 ayrıyetten kullanımı da etkiliyor...
  18. ZandalphoNN

İşlemcim darboğaz mı yapıyor ?

Sol üstte gördüğünüz gibi çok oyunda oluyor böyle darboğaz mı var
  19. ZandalphoNN

Oyunda FPS drop yiyorum

Bir anda 140 lardan 3 e düşüyor ve internetten falan atıyor yardımcı olabilir misiniz çok zor bir durum :8
  20. ZandalphoNN

Forum üyelerinin steam profilleri

Herkes steam linkini bıraksın biz de oylayalım küçük bir etkinlik gibi bakalım en iyi profil kimdeymiş edit:https://steamcommunity.com/id/zandal/
Top Bottom