Arama sonuçları: *

1. E

Hazır Sistem Almak İstiyorum

Bir de Taksit İmkanı Olsun Lütfen Site'de Veya Sistem de
  2. E

Hazır Sistem Almak İstiyorum

https://www.tebilon.com/amd-7500f-gigabyte-radeon-rx-7700-xt-gaming-oc-12gb-gigabyte-a620m-h-xpg-lancer-blade-16gb-kioxia-500gb/?utm_source=pchocasitv&utm_medium=youtube&utm_campaign=rx-7700-xt böyle bir sistem almayı düşünüyorum Yapacağım değişiklikler bunlar ama bir çok kişi amd ekran...
  3. E

40k Monitör Dahil F/P PC Önerisi

cok tesekkür ederim 1702148892 gta 5 rdr 2 god of warda kaç fps verir ortalama
  4. E

[/automerge] olur hocam çok güzel olur hatta bide o bütçeyi 46k yapıp 4k ya bir de sıvı soğutma yapalım malum antalyada yaşıyorum yaşımda küçük. Sistem valorant, cs 2 lolde felan yüksek fpsverirse sevinirimrekabetci oyunları çok oynuyorum çünkü, 260hz lık bir monitör olursa, ssd 1tb olursa...
  5. E

bu pc ye uygun 260hz monitör önerir misin fikrimi değiştirdimde
  6. E

Bu sistem de bulunmasını istediğim birkaç özellik var: 16 RAM, 12 GB'lik ekran kartı, 1 TB SSD, 2K çözünürlüklü monitör 165 Hz ve üstü (sistem 2K çözünürlüklü oyunlarda kasmasın lütfen) Antalya'da yaşıyorum fiyata dahil sistem sıvı soğutma bilgisayardan hazır sistem olur tek tek olur parçalar...
  7. E

2000 tl mikrofon öneri

youtube üzerinden shorts uzun videolar çekmeyi düşünüyorum güzel bir mikrofon önerebilir misiniz lütfen kulaklıklıda olabilir mikrofonu gerçekten iyi dediğiniz ama tek mikrofonlu olursa sevinirim
  8. E

Video Çekmek İçin 40k Monitör Dahil F/P BİLGİSAYAR

40k bütçem var dostlar bana 40k ya monitör dahil bide 2k ya mikrofon önerebilir misiniz Bilgisayarda Olmasını İstediklerim ! :1 TB SSD 16 RAM Antalya da Yaşadığım için güzel bi sıvı soğutma 2k çözünürlüklü bir monitör genel olarak rekabetçi oyunlar oynuyorum ama 4 yıldır 1080p kullandığım için...
Top Bottom