Arama sonuçları: *

1. Tankist

Çift monitör tavsiyesi verir misiniz ?

Bilgi için teşekkürler Anlıyorum. O zaman kuzende atıl vaziyette olan monitörle deneme yapıp ondan sonra karar vermem daha sağlıklı olur.
  2. Tankist

Teşekkürler aklımda olan şöyle bir plan var. Ana monitör 2K 27 inç yan monitör ise 1080p daha küçük boyutlu 75Hz olarak düşünüyorum. 1717411339 Aynı anda bir kaç uygulama kullanıyorum sürekli alt+tab yapmak istemiyorum. Oyun oynarken bile altta 3 4 uygulama açık oluyor sürekli alt+tab yaparken...
  3. Tankist

Arkadaşlar merhabalar. Ben DA-G10 V3 sistemini almayı düşünüyorum. Sistemde RTX4060 Wındforce 16 GB OC ekran kartı var. Çift monitör olarak kullanmak istiyorum ne önerirsiniz ? Ayrıca bir sorum olacaktı mesela iki monitör aynı yenileme ve çözünürlük oranına sahip olmak zorunda mı ?
  4. Tankist

Delta 650W 80+ Bronze Güç Kaynağı Nasıldır ?

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir hazır sistem alacağım. Ancak kasayı beğenmediğim için değiştirmeyi düşünüyorum. Beğendim kasa modelinin dahili PSU'su yokmuş. Bana Delta 650W 80+ Bronze Güç Kaynağı önerdiler. Alınır mı ?
  5. Tankist

Öneri max 300tl mouse ve mousepad

300TL bütçem var mouse ve mousepad ne alabilirim?
  6. Tankist

Öneri max400TL kulaklık önerisi

eyvallah knk
  7. Tankist

cızırtı gibi sorunları yok dimi reis
  8. Tankist

Arkadaşlar kullandığım kulaklık bozuldu rampage pulsar kullanıyorum. Mecbur değişmem lazım ne alabilirim?
  9. Tankist

R5 1600 için Snowman x4

Arkadaşlar Ryzen5 1600 için Snoxman x4 soğutucu almayı düşünüyorum . Fiyat performans ürünü gibi duruyor önerir misiniz? İşlemciyi de yakın zamanda yükselticem. Neden stok kullanmıyorsun diyorsanız şu an kullandığım bozuldu mecbur değişmem lazım .
  10. Tankist

Öneri Ryzen5 1600 Soğutucu

Arkadaşlar Ryzen5 1600 kullanıyorum stok soğutucu yeterli geliyordu fakat bozuldu çalışmıyor artık ileride işlemciyi Ryzen5 3600 seviyesine yükseltmek de istiyorum. Kule tipi bir soğutucu önerisi yapar mısınız ? Bütçe olarak max200TL verebilirim.
  11. Tankist

Yardım Driver silmesi sonucu görüntü gelmiyor

Yine bana yardım etmek için cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim 1602660628 Tamamdır
  12. Tankist

Yaptım oldu monitörde sorun yokmuş güvenli moda geçtiği zaman PC bazen çıkışları kapatıyormuş diğer monitör eskiydi onun çıkışları farklıydı denedim görüntü geldi güvenli moddan çıkıp şu an kullandığım monitörü taktım ve oldu
  13. Tankist

Hocam rx570 kullanıyorum ama sorunu çözmüş olabilirim monitör değiştirdim ve görüntü geldi 1602660067 Şimdi güvenli moddan çıkmayı deniyorum
  14. Tankist

Maalesef değil
  15. Tankist

Valla bu da işe yaramadı
  16. Tankist

Yok nasıl bir hataya denk geldim arkadaş
  17. Tankist

Hocam bios geldiyse bile görüntü hala yok
  18. Tankist

Gigabyte b450m s2h
  19. Tankist

Neyse yine de önemseyip cevap yazdığınız teşekkürler herkese
  20. Tankist

AMD ryzen 5 1600 1602656891 Bilgisayar çalışıyor ama monitörde sinyal yok diyor
Top Bottom