Arama sonuçları: *

1. E

Öneri ASRock Radeon RX 6800 XT Phantom Gaming D alınır mı?

phantom ısınıyor diye biliyorum ustam. ben ikinci el almıştım amd'nin özel kartını tam yükte fan ayarı %60larda 60 derece 65 derece arası gidip geliyor kart kas gücü olarak gayet iyi olduğunu düşünüyorum ikinci el bakmanı öneririm
  2. E

ASUS ROG STRİX 3070 73 DERECELER İYİ Mİ

ikinci el Asus Rog STRİX 3070 almayı düşünüyorum ve 17 dakika çalıştırmış 73 derece sizce alınır mı yoksa kötü mü ?
  3. E

steelseries xp7 alınır mı

biliyorsunuz şuanda 5500 TL bandında bir kulaklık. Aktif olarak kullandığım kulaklık ise razer blackshark V2 x modeli açıkçası kablosuz olmasını istediğim için tercih etmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı bu fiyata değer mi?
  4. E

Bu Sisteme 21500 tl verilir mi?

5500 işlemcisi bence seni üzebilecek bir işlemci 5600'e yükseltebilirsen ortalama güzel bi fiyat.
  5. E

Ryzen 5 vs Ryzen 7 5800x

6. E

Ryzen 5 vs Ryzen 7 5800x

Ryzen 5 5600 işlemcim var abimde de Ryzen 7 5800x var abim DDR5'e geçecegi için onun işlemcisini alip kullansam daha mi iyi olur yoksa performans farki yasanmaz mi? internetten testlerine baktigimda neredeyse ikisi de ayni fikir verirseniz sevinirim.
  7. E

Viewsonic VX2718 PC-MHD model monitörün güç adaptörünü nereden bulabilirim?

viewsonic VX2718 modelinin güç adaptörünü nereden temin edebilirim? kendilerine mail attım ve bana sadece kargo masrafını karşıladığınız zaman size gönderim sağlanabilir dendi iletişim bilgilerim açık adresim istendi bende cevap maili olarak bu bilgileri ilettim fakat geri dönüş sağlanmadı 3 gün...
Top Bottom