Arama sonuçları: *

1. Faruk23

Çift Cihaz Destekli Kablosuz Fare Ve Klavye Önerisi (Toplam 3K)

aj199 1300 TL trendyolda ve renkleri sanırım kalmamış normal piyasa değeri nedir? Teşekkürler hocam yorum için
  2. Faruk23

Teşekkür ederim öneriler için ama bir tık aşağıda kaldı bana bunlar 1600dpi 'da az geldi :)
  3. Faruk23

Ana amacım aslında çift cihaza (pc) bağlabilmek, gördüğüm kadarıyla VXE R1'de bu özellik var. Şuanki farem dikey desem daha da daraltmak istemedim seçenekleri 😃 Kablosuz olması önemli benimiçin. Profesyonel e sporcu değilim 4K Hz gereksiz benim için misal
  4. Faruk23

Günlük ortalama 8 saat ofis/günlük kullanımım mevcut, + 4 saat lol,cs vs oynuyorum
  5. Faruk23

@MuratTheFounderOfGariban
  6. Faruk23

Merhaba, Aynı anda birden fazla cihaza bağlanabileceğim ve ufak bir switch (on-off) yardımıyla farklı bir pc'ye geçebileceğim kablosuz klavye ve kablosuz fare önerisinde bulunabilir misiniz? Bütçe : 1.500 - 1.500 olmak üzere toplam 3K bandında. Sistemim son seviye değil dolayısıyla 4K fare...
  7. Faruk23

Merhaba, Aynı anda birden fazla cihaza bağlanabileceğim ve ufak bir switch (on-off) yardımıyla farklı bir pc'ye geçebileceğim kablosuz klavye ve kablosuz fare önerisinde bulunabilir misiniz? Bütçe : 1.500 - 1.500 olmak üzere toplam 3K bandında. Sistemim son seviye değil dolayısıyla 4K fare...
  8. Faruk23

Çift Cihaz Destekli Oyuncu Wireless/Dongle Mouse Önerisi

f1 ile f1 pro arasında büyük bir fark var mı? dongle'ı ayrıca mı almam gerekiyor?
  9. Faruk23

https://wraithesports.com/products/vgn-dragonfly-wireless-mouse?variant=42613557952705 buna bir yorumunuz olur muydu
  10. Faruk23

50-60K Hazır Sistem Önerisi

Çok teşekkürler
  11. Faruk23

Ekran kartındaki gaming ile Jetstream ile arasında ne gibi bir farklılık var? Anakart yeterli olur mu hocam işlemcide hep 7800x3d görüyorum hangi durumda tercih edilmeli?
  12. Faruk23

Anakart yeterli mi daha üstü olmalı mı?
  13. Faruk23

Teşekkürler öneri için daha önce hiç duymamıştım güvenilir mi? Diğer serileri arasında çok büyük farklar var mı karşılaştırdığımda göremedim ama fiyat farkına değecek.
  14. Faruk23

Selam, Kuzenim için 60K bütçe için hazır sistem önerisinde bulunabilir misiniz? Araştırdığımda ekran kartı olarak 4070Ti Super serisi gözüme çarpıyor. Mümkünse alıp 5+ yıl kullanmayı düşünüyor. İyi günler.
  15. Faruk23

Merhaba, Çift cihaz destekleyen (2 cihaz arasında hızlıca geçiş yapabileceğim) wireless/bluetooth/dongle mouse önerilerinde bulunabilir misiniz? CS, LoL gibi oyunlar oynuyorum onun haricinde yazılımcıyım çok uzun süre kullanım olacağı için bu doğrultuda önerilerinizi rica ederim. Bütçe : 1500 ₺
  16. Faruk23

R5 3600 - Ekran kartı, SSD ve soğutucu önerisi

Tamamdır teşekkürler tekrardan :)
  17. Faruk23

aradaki farka değecekse snowman alabilirim hocam :)
  18. Faruk23

Önerileriniz için teşekkür ederim, O hgalde soğutucu olarak bu Oleas S200 ürününü sipariş veriyorum. SSD olarak biraz kararsız kaldım biraz daha araştıracağım ya da sizin farklı önerileriniz varsa dinlemek isterim yine
Top Bottom