Arama sonuçları: *

1. F

ARGB İÇİN NE ALMALIYIM

Merhaba dostlar, elimde fotoğraftaki Asus Prime b550m-k var buna msi mag Coreliquid 240R v2 sıvı soğutma taktım fakat rgb girişleri için yer yok anakartta bunun için ne yapmalıyım? alabileceğim her hangi bir şey varmı?
  2. F

Hangi sıvı soğutma anakartıma uyumlu ?

Teşekkür ederim hocam sebebinide söylermisiniz benimde aklımda birşeyler oluşması için
  3. F

Hangi sıvı soğutma anakartıma uyumlu ?

anakartım bu asus prime b550m-k ve iki tane sıvı soğutma arasında kaldım hangisi uyumlu acaba o küçük soket girişleri dahil hangisi eksiksiz çalışır. Msi Mag Coreliquid 240R V2 Cooler master masterliquid ml240l v2
  4. F

Hangi Sıvı Soğutmayı Almalıyım ?

Teşekkürler hocam 1713189071 Teşekkürler Sizede teşekkür ederim hocam
  5. F

3000-3500 arası hocam
  6. F

İşlemci : Ryzen 5 5600X Anakart : Asus prime b550m-k Kasa : Power Boost vk-p3301b arkadaşlar hangisi önerirsiniz?
  7. F

Hangi Monitörü Almalıyım ?

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg277q1a-1ms-mprt-165hz-fullhd-va-freesync-premium-gaming-monitor.html...
  8. F

4 4.5k arası monitör önerisi

9. F

A101 e gelecek klavye alınır mı ?

D Düşük paradansa, biraz daha para biriktirmeni tavsiye ederim sonrasında en azından ortalama bir klavye alırsın o zaman seçeneğinde çok olur aldığında uzun süre kullanırsın. Dediğin kadarıyla elindeki klavyeninde suan boyası kalkmış para verip yine aynı duruma düşme en azından.
  10. F

🔥İndirim Kingston 1TB Fury Renegade PCIe 4.0 NVMe Soğutuculu - 2159 TL Vatan

Fiyatı çok güzel, ihtiyacım olsa alırdım.
  11. F

IMEI'li telefona hard reset

IMEI artırdığını yere sorman lazım. Gidedebilir gitmeyedebilir, Ama gitsede yeniden atabilirsin.
  12. F

Bu alacağınıda çevremde kullanan cok vardı yine boyası silinir çok geçmeden sen bilirsin.
  13. F

Asus Radeon Rx 6650 XT uygun ram ve ssd önerisi yapar mısınız?

Dostum şöyle bir şey topladım monitör yok, ama performans olarak güzel bir kasa olur.
  14. F

Dostum uzak dur klavye boyası elinde kalır çok geçmeden, elindeki klavye neyse onla devam et
  15. F

Hangi Monitörü Almalıyım?

Asus Monitör Lg Ultragear Monitör Hangisini Almalıyım ? 1701369974...
  16. F

Rampage SMX-R44 vs Logitech g102 Lıghtsync

Teşekkür ederim g102 aldım.
  17. F

Rampage SMX-R44 vs Logitech g102 Lıghtsync

Arkadaşlar bu iki mouse'dan birini alacağım. Kullanan varmı hangisini tavsiye edersiniz ?
Top Bottom