Arama sonuçları: *

1. Barış Alemdar90

En İyi Final Sahnesine Sahip Oyunlar

Witcher 3 heart's of stone kötü son ve witcher 3 blood and wine iyi son. Birde Assassins Creed 2 çok iyidi.
  2. Barış Alemdar90

hadislere inansam da inanmasam da dinden çıkıyorum.

Şunu söyleyeyim, o dönem evlilikler bi bakıma bi kabileyle başka bi kabilenin birlik olması/ antlaşma yapması gibi bir şey Bunun için olmuş olabilir Ki zaten o dönem H.z Hatice vefat etmiş onun yerine çocuklara bakması gereken biri lazım.
  3. Barış Alemdar90

hadislere inansam da inanmasam da dinden çıkıyorum.

H.z Aişe konusunda şunu atayım Sayfa çok uzun olduğu için kopyala yapıştır yapmaktansa direk sayfayı atıyorum: https://sorularlaislamiyet.com/hz-ayse-aise-validemiz-peygamber-efendimiz-ile-evlendiginde-kac-yasindaydi-bu-evlilig-dokuz-yasinda
  4. Barış Alemdar90

HP Victus Laptop Aldım

Anladım hocam sorun yok, hayırlı olsun çok polemiğe girmeye gerek yok. Günümüzde çoğu firma ya İsrail'e destek veriyor ya da çinin firması oluyor (Doğu Türkistan'da ki olaylar yüzünden çinden nefret ederim). Yani almak istediğiniz bir üründen dolayı olan, ya filistindeki veya başka yerlerdeki...
  5. Barış Alemdar90

HP Victus Laptop Aldım

Bu forumdakilerin çok umrunda olduğunu düşünmüyorum, ne kadar anlatsanız boş. İnsanların kendi tercihi, kendi özgür iradeleriyle bebek ölümüne ortak olabiliyorlar
  6. Barış Alemdar90

Öneri Poco X3 NFC alınır mı?

Bence en iyisi f4 almak. işlemcisi çok çok daha iyi x3'ten.
  7. Barış Alemdar90

Kalıcı Ücretsiz Ubisoft Connect AC Syndicate Hediye

Mobilden oluyor mu? Laptop bozuk kaç aydır.. 1701108371 Oluyormuş.
  8. Barış Alemdar90

🔥İndirim Huawei Matepad Tablet+Klavye 7999₺ 128GB🔥

Google uygulamaları tercih edenler honor'a bakabilir Huawei'nin alt markasıydı eskiden, yakın zamanda ayrıldı resmi olarak( ama Huawei'ye gerek tasarım gerek özellik olarak çok yakın cihazları var) Honor'un buradaki tablet kadar işlemcisi iyi olan bi tableti şuan yok ancak kullananı asla üzmez..
Top Bottom