Arama sonuçları: *

1. mrselcuk81

1000 lira bütçe kulaklık önerisi

bu kulaklığı bende öneririm millet ses kasılmıyo cart curt diyo ben valorant yücelik eloda gayet güzel kasabiliyom o yüzden 1k ya alınabilicek bi kulaklık kesinlikle
  2. mrselcuk81

YARDIM Laptop termal macun değişimi !!!

hocam yaşadığım şehir küçük ve bu tarz işletmeler malesef yok bilen varsa öneri alabilirim ama Şehir Düzce
  3. mrselcuk81

YARDIM Laptop termal macun değişimi !!!

Bende hp victus 16 Arkadaşımda asus tuf f15 var aşşa yukarı 2 ay arayla aldık ve artık ısınıyor benim ram 16 olduğu için çoğu oyunda kasmıyor onunki 8 o yüzden çok kasıyor ona 8-16 ram alıcaz arkadaşımın laptopunda 2. bi ssd girişi var mı sata yada m2 varsa ssd alıcak birde termal macun...
  4. mrselcuk81

🔥İndirim CHESS.COM BOTU YENEREK BEDAVA 1 AY DİSCORD NİTRO

hocam beni biraz zorladı bot :D
  5. mrselcuk81

22k bütçe ile hangi telefonu almalıyım

ona bakıyorum şimdi tr olarak 12 ye yetiyo param
  6. mrselcuk81

hocam bayada alıştım iphoneye ya çok değiştiresim gelmiyor
  7. mrselcuk81

hocam bilmiyorumki arada kaldım
  8. mrselcuk81

bebim kuzen aldı geçen sene uzattırdım kullandım dedi
  9. mrselcuk81

hocam uzatma vs yapılıyor
  10. mrselcuk81

yurt dışı iphone mi almalıyım yoksa yurt içi android mi şuan iphone 7 kullanıyorum batarya ve kasmadan dolayı değiştiricem ne önrirsiniz şuan yurt dışı 13 pro düşünüyorum
  11. mrselcuk81

Proteinoccean creatine alınır mı?

bence fark eder ikisinide kullandım hiq daha iyi almışken iyisi olsun
  12. mrselcuk81

Proteinoccean creatine alınır mı?

HOCAM İKİNİDE KULLANDIM OCEANINKİ ÇOK TOPAKLANIYOR BENCE HİQ AL HEM CREAPURE ALMIŞ OLURSUN
  13. mrselcuk81

iphone 13 imei uzatma yapılır mı

instadakilere değil de yerel telefonculara sorucam bi önce
  14. mrselcuk81

hocam kuzenimin yakın bi arkadaşı yaptırmış doğru falan diyodu ama 1723366435 hocam aslında yd 15 alıcaktım ama o fiyatı vermek saçma geldi 17 k ya 13 buldum
  15. mrselcuk81

instagram vb. yerlerde gördüm yılda 4 ay uzatıyolar bende yd 13 alıcam daha önce yapan yada çevresinde yapıp mutlu/pişman olan var mı
  16. mrselcuk81

🔥İndirim ANC li Bluetooth Kulaklık vergi dahil 270TL aliexpress (Kukalık geldi)

bencede hocam millet bu fiyata airpods falan bekleiyo galiba
  17. mrselcuk81

hocam hiç oyun yok malesef telefonumda olsa bakardım 1721671902 anc ve şeffaf mod kötü biraz ama ses kalitesi ve seviyesi tatmin ediyor beni 1721671926 saolun hocam size de hayırlı olsun
  18. mrselcuk81

yok hocam düşmez silikonlu ya zaten baya sağlam yapışıyo kulağa 1721463737 hocam trdeki 1k lık kulaklıktan iyidir bence al
Top Bottom