Arama sonuçları: *

1. K

90 K YA TOPLADIĞIM BİLGİSAYAR NASIL OLMUŞ?

Mizah konusudur umarım.
  2. K

iphone 14 youtube saliselik donma

Adamın yaşadığı sorun sadece YT ile ilgili değil tam okursan.
  3. K

İnternet kaynaklı neden böyle bir sorun olsun? 1713623006 Dostum sıfırlama işini sen bir düşün. Denemekten zarar gelmiyor.
  4. K

Deneyin o zaman madem rahatsız oluyorsunuz denemeniz lazım. Telefon güncellemelerini vs. de kontrol etmelisiniz. 1713622731 Tamam tek çare sıfırlamayı deneyebilirsiniz.
  5. K

Sıfırlamayı denedin mi? Bir de yapmadığın güncellemesi vs. var mı?
  6. K

Discord ekran paylaşıncagörev çubğunda programlara sağtık yapınca mouse takılıyo

Çözüm? 1713581232 Beklemedeyim hala : D
  7. K

Discord ekran paylaşıncagörev çubğunda programlara sağtık yapınca mouse takılıyo

RAR arşivindeki videoda gördüğünüz gibi problem. Bu herkeste oluyor mu? Olmuyor ise neden kaynaklanıyor? 1713470119 Donanım Arşivinin vermiş olduğu başlık karakter limiti sınırı çok berbat. Anlarsınız zaten siz.
  8. K

RTX 4060 İ3 13100F sistemde Minecraft anlık kasışlar

Çok teşekkürler.
  9. K

Teşekkür ederim. 1713453946 Bir de size bir şey sormak istiyorum. Minecraft'ta kendi mod pack'imi kurup yayında oynayacağım. Hangi sürümü tavsiye edersiniz Modlar için?
  10. K

Takılma olsa anlarım, Minecraft'ın klasik sorunudur. Fakat bas bayağı bir anda kasıyor 2 saniye falan fps de düşüyor. Bu sorun Vsync kapatınca olmuyor 1000 fps falan veriyor ve fps çok değişkenlik gösterdiği için ayrıca yırtılmaların olacağı için vsync kapalı tutmuyorum. Sizce nasıl çözerim bu...
  11. K

BitFenix FLOW kasanın RGB rengini kapatma, değiştirme gibi imkanı var mı?

Merhabalar, yaklaşık 1 ay önce almış olduğum hazır sistemdeki bu kasanın: (BitFenix FLOW 600W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mesh FRGB ATX Siyah Kasa) Kasanın Linki RGB rengini değiştirme, veya kapatma gibi imkanları var mıdır? Kasada yeniden başlatma, kapama düğmesinden başka bir tuş var basınca...
  12. K

Windows 11'e Update kısmından yükseltme yapılarak geçmek mantıklı mı?

Merhaba dostlar, aşağıdaki resimde gördüğünüz kısımdan yükseltme yaparak Windows 11'e geçersem, performans konusunda usb ile atılmış temiz kurulumdan farkı olur mu?
  13. K

Gigabyte H-610M K Anakartta Chipset kısmında hangileri indirilmeli?

Chipset kısmı için hangilerini indirmeliyim? Çok karmaşık duruyor.
  14. K

Cyberpunk 2077 DLSS Kare Oluşturma açtıktan sonra yırtılmalar nasıl düzeltilir

Bari bir şey yazaydın hacı? Yazmak için mi yazdın. Bir çözüm sun.
  15. K

Onunla alakası bile yok. Kare oluşturmayı açtığın an oluyor.
  16. K

Merhaba, DLSS Kare Oluşturma özelliğini açtığımda ekranda çok pis bariz yırtılmalar oluyor. Bu sorunu çözmenin bir yolu yok mu?
  17. K

Samsung Galaxy J7 2016 Telefonda Tosla yüklenme ekranında kalıp açılmıyor

16 GB varmış. 2 GB boş yerim var zaten.
  18. K

8 GB, tek derdim Tosla açmak...
  19. K

Doğru düzgün telefonum yok, elimde bir bu var. Bu telefon ile Papara'yı falan rahatça kullanıyorum. Tosla kart almak istiyordum fakat Tosla'yı bu telefonda açamıyorum. Tosla yazısında kalıyor. Telefonu sıfırlamayı deneyebilirim bir ara ancak şu an üşendirici geliyor. Her şeye giriş yap, et falan...
  20. K

Ekranda saliselik rahatsız eden bu şey neden kaynaklanıyor?

Bu konuyla ne alakası var dostum. Hazırdan yardım almaya çalışma kendi konunu aç.
Top Bottom