Arama sonuçları: *

1. B

Laptop şarjı için hangi adaptör alınmalı?

Geçenlerde yurt dışından yeni laptop aldım. Ancak şarj aletinin fişi tip I, o yüzden seyehat adaptörü almayı düşünüyorum. Şarj aletinde Input 120-240V~4.5A 50-60Hz yazıyor (şarj aletinin linki) Seyehat adaptörüyle mi kullansam yoksa paraya kıyıp bundan mı alsam emin olamadım. Seyehat adaptörü...
  2. B

Yurtdışından mı oyun bilgisayarı almalıyım Türkiye'den mi? Legion Pro /Acer Nitro/HP Victus

Peki Acer predator helios neo 16 mı dersin Lenovo Legion 5 Pro mu? Bilgin var mı ikisi hakkında? Predatorde İ7 Leigonda AMD Ryzen 7 var
  3. B

Yurtdışından mı oyun bilgisayarı almalıyım Türkiye'den mi? Legion Pro /Acer Nitro/HP Victus

Direkt orada ailem var getirebilecek o yüzden gümrük vs uğraşmıyorum hatta tax free ise alınan yer para geri alıyorlar ama sonrası hakkında pek bilgim yok
  4. B

Merhabalar, ben 3 bilgisayar arasında kaldım ve acil karar vermem gerekiyor. Araştırmaya başlamadan önce bilgisayarlarla ilgili pek bilgim yoktu, şu an da çok var diyemem o yüzden çareyi size sormakta buldum. Bilgisayarı 3D tasarım / çizim ve oyun için kullanacağım, multitasking de yapıyorum...
Top Bottom