Arama sonuçları: *

• Users: erayisteya
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. erayisteya

Windows 10 dil değiştirme

Öncelikle hayırlı bayramlar, bir sorum olacak. Japonca olan bir Windows 10 1809'u nasıl Türkçe yaparım? Bulabildiğim tek Windows 10 1809 sürümü Japoncaydı şuanda kurdum dil değiştiremedim. + olarak kurulum başlamadan önce baya cmd açılıp kapandı iso orjinalmidir?
  2. erayisteya

Steam için skin seçme

Arkadaşlar Steam için skin modu kurmak istiyorum fakat kuramiyorum yardımcı olabilirmisiniz?
  3. erayisteya

Gpu gücünü arttırınca tearing oluyor

Nvidia denetim masasından ekran kartı gücünü arttırınca yaşiyorum bu problemi, fps falan artiyor fakat bu ekran yırtılması aşırı fazla oluyor, sebebi nedir nasıl çözülebilir? Ekran kartım Nvidia Geforce 210.
  4. erayisteya

allkeyshop.com güvenilir mi??

allkeyshop.com sitesinden Automobilista isimli oyunu alacağımda site güvenilir mi?? Redditte okuduğum kadarıyla oyunlar kaçak kredi kartıyla alınıyormuş ve aktif ettiğimiz zaman hesabımızın kapanma riski varmış. Doğrumu?
  5. erayisteya

programlar ve özelliklerden programın dosya konumunu bulma

Programlar ve özelliklerde Benim Projem isimli bilmediğim bir şey çıktıda bunun dosya konumunu nasıl bulabilirim?
  6. erayisteya

bilgisayar fan çok sesli

Fanspeed tarzı programlar işe yaramiyor, bilgisayar sürekli en yüksek hızda çalıştırıyor fanı ve çok rahatsız oluyorum. Nasıl düzeltebilirim?
  7. erayisteya

Bu dosya virüslümü?

Pes 2013 için 2024 modu indirdim, adamın verdiği exe olmadan oyun açılmıyor. Verdiği exenin virustotal sonucu böyle: https://www.virustotal.com/gui/file/564828402e70f6e37e8cefb65d1776c0e8caadb6450bd782800578e82427cc09 Sizce değişime uğruyan dosya olduğu içinmi böyle yoksa virüslümü?
  8. erayisteya

Şifreli bir rar dosyası nasıl açılır?

Arkadaşlar eskiden bi tane rar yapmışım ama şifreisin hatırlamiyorum tüm şifreleri denedim olmadı. Şifresini nasıl kırabilirim bunun?
  9. erayisteya

Bu dosya, virüslümü?

https://www.virustotal.com/gui/file/41040c64f529d38301797b709f66891a5abdc04a8e063ba38698b9d707903004 bitdefendertheta var bi ciddiye alınabilecek ondan bi tırstımda virüsmü sizce.
  10. erayisteya

Pes 2013 piksel piksel

başlıktaki gibi, maçta pek hissettirmiyorda ana menüde çok rahatsız oluyorum. Grafikler falan herşeyde en yüksekte bu sırada.
  11. erayisteya

Windows 7 internet problemi

Windows 7'de internet ile ilgili bir şey yaptığım zaman Bu hatayı aliyorum bağlan falan desemde olmuyor oyunlar çöküyor bazen bu geldiğinde ne yapabilirim?
  12. erayisteya

İntel grapichs kuramiyorum

Başlıktaki gibi, setupu açtığımda şu hatayı aliyorum:
  13. erayisteya

oldversion.com güvenilir mi?

Genelde bi uygulamanın eski sürümü indirileceği zaman bu site önerilirde güvenilir mi?? Eset'in eski sürümünü indirmek istiyorum.
  14. erayisteya

Düşük sistem kaliteli oyun önerisi

Düşük sistem önerebileceğiniz oyun varmı?(dinazorlardan daha eski fosil oyunlar önermezseniz sevinirim) Sistemim: İntel Pentium G620 2.6 GHz Nvidia Geforce 210 972 mb 4 GB Ram
  15. erayisteya

Steam'e giriş yapamiyorum

Resimdeki gibi Steame giriş yapamiyorum, Arial yazı tipi kullandığım için olabilirmi?
  16. erayisteya

Yazı tipi değiştiği için bazı şeyleri açamiyorum

Misafir çocuğu gelmişti o sıradada Kişiselleştir açıktı çocuk tüm tuşlara basınca yazı tipi değişti. Ne yaparsam edeyim Arial yazı tipinden kurtulamadım yokmu derdime şifa?
  17. erayisteya

Bilgisayar yazı tipi değiştirme

Arkadaşlar Windows 7'de yazı tipini nasıl değiştirebilirim? Misafir çocuğu gelmişti klavyedeki tüm tuşlara basmıştı sonra yazı tipi değişmişti daha eski haline getiremedim bilginiz varmı?
  18. erayisteya

Düşük sistem güzel araba oyunları

Bildiğiniz çok sistem istemeden fizikleri güzel olan bir araba oyunu varmı? Sistem: İntel Pentium G620 2.6 GHz Nvidia Geforce 210 1 GB 4 GB Ram
  19. erayisteya

Sizce en iyi repackler hangileri

Başlıktaki gibi. Sizce en iyi repackler hangileri?(Crack ile işim olmaz gırgır şamata sohbet olsun diye açtım)
  20. erayisteya

Ets 2 mod açınca çöküyor

Merhabalar, Ets 2'de Roextended modunu aktifleştirince oyun çöküyor(diğer bazı modlardada oluyor). Nasıl çözebilirim?
Top Bottom