Arama sonuçları: *

• Users: Ohyti
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ohyti

Chat GPT fenalık geçirdi.

2. Ohyti

R5 7600 overclock yaptım sonuç bi garip

CİNEBENCH R23 ÖNCESİ 4.8 ghz'de çalışıyor 13700 skor aldı 69 DERECE ------------------------ SONRASI 5.3ghz 15000 skor aldı 69 DERECE Arkadaşlar yaptığım tek şey core ratiosunu 53'e çıkardım yani 5.3ghz ve core voltagesini auto'dan 1.190v yaptım bu iş bu kadar basit mi bir yerde yanlış...
  3. Ohyti

Ryzen 5 7600 Cinebench r23 skorları

14101 multicore sıcaklık 77 hiç ayar yapılmadı default hali bu nasıl iyi mi arkadaşlar ? overclcok yapmayı düşünüyorum
  4. Ohyti

Çözüldü✓ Soğutucu kablolar nereye takıcam🛑🛑

B650mk Gigabyte Asus rog LCII argb Arkadaşlar RGB kablosu ve boşta kalan RGB kablosu Fanin micro USB kablosu Gene fanin kablosu Bunlar nereye takılacak bunları anlamadım acil yardım edebilecek var mı
  5. Ohyti

Yardım Ryzen 5 7600 Overclock yardım

Arkadaşlar 7600 işlemcim var bugün akşam 360mmlik bir soğutucu teslimat Alicam işlemcimi full güçte kullanmak istiyorum B650mk gigabyte-AnaKart Yardımcı olucak yâda kaynak gösterebilecek var mı
  6. Ohyti

4070 Furmark Testi sonucu

Selam arkadaşlar 4070'imin sonuçları nasıl ? Odam bayağı sıcak.Hemde alan arkadaşlar buradan karşılaştırabilir
  7. Ohyti

Yardım Kingston'mu WD marka ssd'mi

Kingston KC3000 SSD (1 TB) WD Black SN850X SSD (1 TB) HANGİSİ DAHA İYİ ARKADAŞLAR 2SİNDEN BİRİNİ ALCAM
  8. Ohyti

Odamda yankı var çözemiyorum

Arkadaşlar odamda yankı var çok eşya olmadığı için.Bu süngerimsi tarzda paneler oluyor duvarlara yapıştırılan onlardan hangisini alayım yardımcı olucak var mı? Akustik köpük var ses yalıtımı var kafam karıştı.
  9. Ohyti

Arkadaşlar APEX LEGEND'Sa gelmek isteyen var mi

Selam 3.kişi aranır
  10. Ohyti

Arkadaşlar windows 11'de bunu nasıl kapatıcam ?

1703519374 Arkadaşlar windows 11'de bunu nasıl kapatıcam yeni geçtim de bazı yerler karıştı
  11. Ohyti

Mavi Ekran Windows 11 key aldım böyle bir şey istedi normal mi ?

Arkadaşlar böyle devam eden bir yönerge yapmamı ıstıyor kodu girdiğimde kullanıyor demişti onun çözümü buymuş sizde de böyle şeyler oldu mu yoksa ben mi kekelendim
  12. Ohyti

Windows 11 bilmem gerekenler ?

Windows 11'e yeni geçtim arkadaşlar bilmem gereken özellikler var mı önerdiğiniz
  13. Ohyti

Mavi Ekran AM5 BIOS: Low Latency Support, XMP/EXPO High Bandwidth Support?

Arkadaşlar bunlar nedir aktif edelim mi ?
  14. Ohyti

Yardım AM5 BIOS: Low Latency Support, XMP/EXPO High Bandwidth Support?

Arkadaşlar bunları aktif edelim mi ne olduğunu bilen var mı ?
  15. Ohyti

Yardım Anakartım için hangi ram en iyisi ?

Selam arkadaşlar anakartıma uyumlu ve expo desteği sunan ramler arasında bunların iyi olabileceğini düşündüm.Sizce hangisini tercih etmeliyim veya başka önerdiğiniz var mı ? teşekkürler MOTHERBOARD:Gigabyte B650 M K KF560C36BBEAK2-32 Kingston 16x2 6000mhz CL36 F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR Gskill...
  16. Ohyti

RAMLERDEKİ "CHİP BRAND" NEDİR?

Arkadaşlar ramlerde chip markaları yazıyor bunlardan hangisi iyi.Hangi çip seçilmeli Samsung Hynix Hynix M
  17. Ohyti

Öneri HANGİ MONİTÖR TERCİH EDİLMELİ

arkadaşlar 10bine kadar bütçem var.Minumum 144hz 1ms olduktan sonra sadece renkleri önemli benim için sizce hangisi ?
  18. Ohyti

Öneri 1440P(2K) MONİTÖR TAVİSYESİ

10 bin bütçem var arkadaşlar Hem oyun hem tasarım için.Ben msi qd modelini beğendim
  19. Ohyti

Yardım MSI G274QPF VS MSI G274QPF-QD hangi monitör tercih edilmeli

Arkadaşlar selam 10bin TL'ye kadar 1440P 144hz 1ms bir monitör arıyorum.Msi'ın bu monitörü ve Quantum Dot mevcut olan versiyonu ile arada kaldım 1000TL vermeye değer mi fark.Birde bu quantum dot teknolojisinin dez avantajı var mıdır Yani aktif olduğunda daha fazla ghosting daha düşük parlaklık...
  20. Ohyti

EXPO'da geç açılıyor ama xmp'de geç açılıyor mu ?

Arkadaşlar çoğu arkadaş "EXPO" profilini seçince pc'lerin geç açıldığını söyledi.Bende AM5 tabanlı bir sistem aldım.Acaba buna alıcağım rami "EXPO" uyumlu ramler yerine "XMP" Profili ramleri mi tercih etsem ? gene mi geç açılır? Aslında "EXPO"uyumlu ramler seçmiştim özellikle ama bu geç açılma...
Top Bottom