Arama sonuçları: *

1. S

❌İndirim Bitti! Mi Curved 34" WQHD 144HZ - 10.000 TL

Hocam mesajını görünce benimde aklıma takılan bir soru vardı sormak isterim, bende Asus rog strix hf265 model ryzen 7 6800h - rtx3060 (140w) bir laptop var bende 2l 3440x1440p bir monitör almak istiyorum acaba sorun yaşar mıyım ?
  2. S

Yardım Hangi Monitörü Almalıyım ?

Selamlar, yakın zamanda 34" ultrawide monitör almayı düşünüyorum. Monitör kullanma amacım iş ve akşamları youtube, dizi-film vb. içerik tüketmek olacak. İşim dolayısıyla çizim programlarıyla aşır neşir oluyorum Cad programları kısaca. Baktığım Lg modeller var buraya ekliyorum IPS monitör...
  3. S

Yardım 20000 TL'ye Monitör Tavsiyesi

Teşekkürler ama satıcılarda pek kullanıcı yorumu göremedim ürün hakkında 1701290118 Radarımda olan bir monitör fiyat takibini yapıyorum bununda
  4. S

Yardım 20000 TL'ye Monitör Tavsiyesi

Rtx3060 ekran kartlı laptop kullanıyorum. Çizim işleriyle uğraşıyorum bu doğrultuda Cad programları ve Dizi-film için 30" üzeri monitör arayışındayım.
  5. S

❌İndirim Bitti! M34 Samsung Türkiye satıcılı 9099Tl

Bütçenizi zorluyorsa çok üsteleyemem ama samsung döküm exynos işlemciler için çok da hoş geri dönüşler okumuyoruz. Benim görüşüm samsung döküm işlemcilerden uzak durulması gerektiği. Karar sizin
  6. S

❌İndirim Bitti! M34 Samsung Türkiye satıcılı 9099Tl

a34 varken o fiyat bandında kesinlikle alınmaması gereken bir cihaz olarak görüyorum m34 ü. mt 1080 yerine exynos 1280 e tamamım diyorsanız buyrun alınız ama benim tercihim o fiyat bandında kesinlikle A34
  7. S

Casper excalibur laptop alınır mı

O bütçelere çıkıyorsanız eğer Casper gibi markaları tercih etmenizi tavsiye etmem. Asus, Msi, Dell, Lenovo gibi markaların hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak işlemci ve ekran kartı beklentinizi karşılayacak şekilde bir tercihte bulunmanız daha iyi olacaktır.
  8. S

Öneri Telefon önerisi lazım

Tabii şimdi burda en önemli faktör bütçe. Onun için çok zorlamak istemem sizi ama bu telefonu alınca da uzun yıllar kullanmak istiyor insan burada da güncel olması önemli bir faktör. Samsung un bu noktada cihazına sahip çıkabilmesi güzel 2-3 yıl sonra cihazı satmak istediğinizde hala...
  9. S

Çözüldü✓ Cad Prog. ve Dizi-Film için Monitör Tavsiyesi;

Merhaba, ASUS ROG STRIX HF265 Ryzen 7-6800H ve RTX3060 (140W) bir laptopa sahibim. Bilgisayar başındaki zamanım CAD programları ve dizi-film izlemekle geçiyor. Herhangi bir oyun oynamıyorum. Buna uygun bir monitör almak istiyorum. Öneride bulunurken aşağıda yazdıklarımı dikkate alarak...
  10. S

Öneri Telefon önerisi lazım

Kendi düşüncem biraz daha zorlayıp üzerine 1.5k daha koyup Samsung A34 alır geçerdim. 5 yıl güv. güncelleştirmesi ve 4 adet android sürüm güncellemesi alacak olması benim için cazip kılıyor o fiyat bandında A34 ü. O fiyat bandında tek eksi yönü tasarımı diyebilirim. Kamera da beklentiye göre...
Top Bottom