Arama sonuçları: *

1. P

İphone önerilenler usps kargo

iphone cihazımın önerilenler kısmına usps kargo takip kodu diye bişi çıktı yanlışlıkla tıkladım cihaz ios bir şey olur mu şuan elim ayağım titriyo
  2. P

iPhone 11 yüzde 1 şarjda kaldı artmıyor

Batarya ölmüş olabilir dediğin gibi de birkaç gün telefonsuz kalcam öyleyse
  3. P

iPhone 11 yüzde 1 şarjda kaldı artmıyor

iPhone 11 cihazım cebime koyduğumda yüzde 65 civarı şarjı vardı elime aldım apple logosu gözüktü açıldığında şarjım yüzde 1’di şarja taktım şarj olma sesi ve animasyonu geldi yüzde 0 şarj oldu yazıyor ama sağ üstte yüzde 1 gözüküyor şarj işareti çıkmıyor forumlarda gördüğüm her yolu denedim...
  4. P

Çince e Mail Geldi Ne Yapayım

Ayda bir gelmiyor mail 5 yıldır açık son 2 ay içinde 3 tane geldi
  5. P

Tamam böyle bir sahte mail daha geldi 1 ay önce de korkuyorum
  6. P

bir şey yapmak istemiyorum sadece mailimin çalınmasından korktum 1719319377 Tamam
  7. P

Güvenli olmadığını düşündüğümden linke basmak istemiyorum 1719319276 İnternette araştırdım buraya atmadan da bir şey bulamadım bunlar benim mailimi nerden buluyor
  8. P

Bu şekilde 2 tane benim e postama Çince mail yollanmış spam klasöründe gördüm herhangi bir linke basmadım ne yapmalıyım
  9. P

iPhone 11 instagram kullanırken yükleniyor işareti

iPhone 11 cihazım var instagramda geziyordum tam bir fotoğrafın ss ini aldım telefon siyah ekranda yükleniyor işareti verdi ve beni kilit ekranına attı telefonu geri açtığımda ss yoktu ama sayfa açıktı sizce sorun ne
  10. P

Epic games oyun yüklerken işlemci kullanımı tavan yapıyor

Epic gamesde oyun yüklerken ekran kartı %1 de felan çalışıyor ama işlemci %30’a çıkıyor ve hızı da 4.20 lere çıkıyor. Ekran kartım rx6600 işlemcim Ryzen 5 5500 oyun yüklemeyi durdurduğumda normale dönüyor bunu nasıl çözerim
  11. P

iPhone 11 alacağım dikkat etmem gerekenler neler

Eski usül pasaport kayıtlı ve ekran değişmiş olan iPhone 11 alınır mı
  12. P

iPhone 11 alacağım dikkat etmem gerekenler neler

iPhone 11 telefon alacağım 2.el olarak alırken dikkat etmem gerekenler neler?
  13. P

Virüs şüphesi olan bilgisayar

Tamam konuyla ilgili teşekkür ederim 1717060786 Konuyla ilgili teşekkür ederim
  14. P

Windows kurma ekranında hangi diske kurulacağını seçme kısmında tüm görünen diklere tıklayıp sil yaptım 1 tane ssd var o gözüküyordu içide tamamen boş gözüküyordu o şekilde formatladım 1717060461 İki faktör felan hepsi tamam ama bu sene ramazan bayram tatilinin başlangıcında trojen girmişti...
  15. P

ONLY CLİMB out of video memory trying to allocate a rendering resource hatası

Sizin yazdığınız çözüm ama nasıl çözüldü olarak işaretlerim bulamadım
  16. P

Format attıktan sonra söylediğin programla da kaspersky’la da tarama yaptım yine de korkuyorum
  17. P

Bilgisayarıma geçenlerde combat master oyununun hilesini indirdim Windows defender 2-3 defa uyarı verdikten sonra tedirgin olmuştum 3 gün kullandım o şekilde bilgisayarı ama bilgisayarı açtıktan yaklaşık 10dk sonra ekrananın sol tarafına cmd ye benzeyen siyah bir şey gelip saniyesinde gidiyordu...
  18. P

Steam hesap bakiyeme iznim olmadan 30$ yüklendi

10 Nisan 2024 tarihinde sabah saatlerinde papara kartında yeterli bakiye yok diye uyarı aldım ve baktığımda Steam hesap bakiyeme 30$ yüklenip hiç tanımadığım biri Polonyalı diğeri Rusya'yı gözüken 2 kişiye CS2 seçkin bilet alındığını gördüm Steam için harcama itirazında vs nasıl bulunabilirim
  19. P

(İade yaptılar) BEYLER YARDIM İADE EKSİK GELDİ

Bende steamdan papara kartla 4 oyun aldım toplam 420₺ civarı para ödedim sevmedim oyunları geri iadesini istedim bana gelen para 350₺ ulan insafsızlar aradaki 70₺ yi ne yaptınız
  20. P

ONLY CLİMB out of video memory trying to allocate a rendering resource hatası

Hocam bende şuan only climb oynarken online modunda sorun yaşamıyorum ama tek oyunculu girince VRAM yetersiz diyip crash veriyor. Bence de öyle bir oyun 8GB VRAM zorlayamaz diye düşünüyorum
Top Bottom