Arama sonuçları: *

1. P

Pes 2021 oynarken ekran kartı yada başka bir parça fazla ses çıkarıyor

Pes 2021 oynarken bilgisayardan fazla ses geliyor sanki ekran kartı zorlanıyor gibi
  2. P

İtopya Kargoya verilmemesi normal mi ?

Çarşamaba günü akşam 9:30 da Cooler master m711 aldım 4 gün oldu daha kargoya bile verilmedi yarın zaten tatil ne zaman verilir ?
  3. P

Mouse oyun içi performans etki eder mi?

Suan 150 tllik bir mousem var ve valoda dereceli 20 filan derecesiz 29 filan vurdum geçen gün cooler master mm711 aldım oyun içi performansım değisir mi ? 1706281077 suanda bundan var...
  4. P

Sizce msi mu ? Asus mu ?

Sizce hangisi bence msi aga
  5. P

İtopya kargo süresi ne kadar ?

çarsamba 9.30 gibi mouse sipariş ettik 2. gün kargoya verilmedi ve cumartesi pazar kargo geliyor mu ?
  6. P

Coolermaster mouse aldım kötumu yaptım ?

https://www.itopya.com/cooler-master-mm711-rgb-ultra-hafif-mat-beyaz-gaming-mouse_u9960 sundan aldım kötumu yaptım takılma vb. olurmu ?
  7. P

Window'umda başkaları mı var

merhaba herhangi bir dosyaya girip özeliklerden güvenliğie gelince 3 hesap görunuyor sorun olurmu ? 1706024706 windows adı biraz gozukmus sorun olurmu
  8. P

600 TL mouse önerisi

max 650 çıkabilirim
  9. P

Bilgisayarda oyun yok ama alanda yok

merhaba geçen gün steami sildim silince gta 5 asseto corsa cs2 carx drift gibi oyunlar silindi ama yer 100 gb 500 gb ssd var
  10. P

Steam Remote Play ile başka birisi bilgisayara erişebilir mi?

merhaba gta 5 steam hesabı var fakat hesapta çok kişi var bunlar pcme erisip dosya şifre çalabilir mi ?
  11. P

25 TL Rdr 2 hesabı güvenli mi

https://www.itemsatis.com/red-dead-online-rdr2/sinirsiz-read-dead-redemption-2-garanti-1625483.html alınır mı? güvenli mi başka tavsiyeniz varmı ?
  12. P

Türk telekom 2 de bir internet kesiliyor

ya valorant oynuyorum dereceli girdim aynı maçta 3 -4 kez int kesildi 1 dakka suruyor sonra geliyor 35 e yakın dowloand 11-12 civarı upload alıyorum
  13. P

Pc siyah ekran hatası

Pc açılıyor ama ekran hiç gelmiyor ekran karti arc a750 geçen valo oynakren gidip geliyodu 2 gündür hiç yok
  14. P

Pc siyah ekran sorunu

Bugün pc açıldı ama siyah ekran verdi ekran kartı arc a750 daha 2 aylik
  15. P

Pc siyah ekran hatası

pc açılıyor ama siyah ekran var ekran kartı arc a750 1704987297 Lütfen yazın
  16. P

Pc açık ama siyah ekran var

Arkadaşlar ekran kartım arc 750 dün akşam valoda siyah ekran gidip geliyodu şuan ekran hiç gelmiyo
  17. P

Siyah ekran gelip gidiyor

Valorant oynarken tam ekrana alınca gelip gidiyor pencerede arada geliyor pcyi açınca oluyor youtubede tam ekranda video izlerken oluyor dün akşamdan beri oyun oynayamıyorum roblox bile oynamıyorum
  18. P

Windows 11 siyah ekran gelip gidiyor

merhabalar arkadaşalarla valorant oynarken maç ortasında siyah ekran gelip gitti dokunmayınca bişey yok W ye bastığım zaman siyah ekran gelip gidiyor pencerede daha az oluyor YOUTUBEDE bile aynı videoyu tam ekrana alınca siyah ekran gelip gidiyor
  19. P

VALORANT SİYAH EKRAN GELİP GİDİYOR

valorant oynuyodum maç ortasında siyah ekran gelip gitti pencereye alınca sorun yok ama tam ekranda var
  20. P

NZXT LİFT ALINIRMI ?

https://www.itopya.com/nzxt-lift-kablolu-rgb-optik-siyah-gaming-mouse_u21285 1500 den 600 e dusmus
Top Bottom