Arama sonuçları: *

1. K

İ5 4440s işlemciye uygun ekran kartı

Kullandığım ekran kartı cs için yeterli mi peki
  2. K

İ5 4440s işlemciye uygun ekran kartı

Şuan sadece cs2 oynuyorum ve istediğim 150 fps üstü almak 16 ram var ve 350w güç kaynağı mevcut. Mevcut olarak üzerinde r7 250 bulunmakta düşük ayarlarda 60 90 arası fps alıyorum bu yüzden ekran kartını yükseltmek istiyorum bütçem düşük o yüzden işlemcime uygun ve uygun fiyatlı ekran kartı...
  3. K

Ön belleğe alınan ram çok fazla

Bilgisayarı yeni formatladım o yüzden bir şey açmadım, ama dediğinize göre bu kötü bir şey değil
  4. K

Ön belleğe alınan ram çok fazla

Performans kısmındaki ön belleğe alınan ram çok fazla, bilgisayar ilk açıldığında 800mb çivarında oluyor sonrasınra chrome açıldığında 1.3 gb civarı diğer uygulamalarda da aynı şekilde artıyor oyun olarak cs2 oynuyorum oyunu da açınca 8gb leri bulabiliyor sorun nedir çözüm olarak ne yapmam gerekli
  5. K

Yardım Anakart kısa devre soeunu

Anakart montajı esnasında vidaları yerine takılı değildi sabit olmadığı için anakart kıpırdadı ve bilgisayar kendini kapattı o zamandan beri bilgisayara ekran gelmiyor fanlar falan aktif ama görüntü yok nedir sizce
  6. K

350 w psu yeterli mi

Sistemde 350w psu var islemci ve anakart değişimi yapıcam şuanda bilgisayarda 120gb ssd ve 320 gb hdd var i5 3. Nesil islemci ve gtx 750ti eklicem psu yeterli olurmu birde psu fanından çok ses geliyor hangi tür fan takmam gerekir üstüne veya degistirmeden bir çözümü varmı
Top Bottom